Już od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją mebli biurowych i gabinetowych. Klienci szczególnie doceniają wysoką jakość naszych rozwiązań, niską cenę oraz łatwość dopasowania do aranżacji wnętrz. Nasze szafy, regały czy biurka doskonale spełniają swoje funkcje w urzędach, instytucjach, szkołach, spółdzielniach, firmach, biurach rachunkowych, a także sanepidach, gminach czy stowarzyszeniach. Meble pracownicze dostarczamy na terenie całego kraju, w tym także do firm w Dobrodzieniu.


meble biurowe i gabinetowe z dostawą do Dobrodzienia

Biurka do biura i gabinetu

Funkcjonalne i nowoczesne biurka z odpowiednią przestrzenią do pracy stanowią idealne wyposażenie do domowego gabinetu oraz firmy lub instytucji. Dobrze dopasowane biurka prostebiurka narożnebiurka prostebiurka z nadstawkąbiurka komputerowe oraz biurka z szufladami wpływają na samopoczucie i efektywność pracy. Warto pamiętać, że problemy z kręgosłupem często są wynikiem źle dobranych mebli biurowych.

Prowadzisz biuro w Dobrodzieniu i szukasz mebli, dzięki którym funkcjonalnie urządzić przestrzeń? Zapoznaj się z naszą ofertą tanich mebli biurowych i gabinetowych od producenta!

Jakie inne rodzaje mebli biurowych i gabinetowych oferujemy klientom z Dobrodzienia?

W przygotowaniu oferty sklepu naszym głównym priorytetem było stworzenie kompleksowego asortymentu mebli biurowych i mebli gabinetowych. Oprócz biurek wykonanych z płyty laminowanej, znaleźć u nas można elementy do wyposażenia biura, takie jak funkcjonalne kontenerki, przegrody biurowe, szafy i regałach w wielu rozmiarach. Co więcej, bez problemu kupisz u nas kompletne zestawy mebli biurowych.

Polecamy bogatą ofertę mebli dla instytucji oraz mebli dla urzędów w Dobrodzieniu oraz innych miastach w całej Polsce.

Biurowe regały otwarte i z drzwiczkami

Regały biurowe dostępne w asortymencie sklepu Meblowa 1 to meble, które w różnym stopniu można wykorzystać zarówno w biurach typu open space, jak i gabinetach kierowniczych. Cechują się wysoką praktycznością oraz nowoczesnym wyglądem. Modele z zamykanymi drzwiami pozwalają chronić dokumenty przed kurzem.

Kontenerki biurowe

Kontenerki biurowe to kolejny, podstawowy element wyposażenia każdego biura. Ze względu na swój niewielki rozmiar doskonale sprawdzą się w tych przestrzeniach biurowych, w których brakuje miejsca na większe meble. W naszej ofercie znajdują się kontenerki wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej. Materiał ten jest powszechnie wykorzystywany w meblarstwie ze względu na wytrzymałość i ekonomiczność.

Szafy biurowe i gabinetowe

Szafy biurowe na segregatory, dokumenty, akta i garderobę pozwalają w nowoczesny sposób zagospodarować przestrzeń biurową lub archiwum. Cechują się niezwykłą trwałością i niską cenę oraz możliwością dopasowania do nowoczesnych i klasycznych gabinetów. Szafy zamykane na klucz doskonale zabezpieczą wrażliwe dane oraz umowy, do których nie wszyscy pracownicy powinni mieć dostęp.

Fotele i krzesła biurowe

Nasze ergonomiczne fotele biurowe pozwalają zapewnić komfort i wygodę pracy poprzez możliwość regulacji wysokości, oparcia, zagłówka czy podłokietników. Odpowiednio dobrane fotele obrotowe wpływają na wydajność pracowników i zmniejszenie odczucia zmęczenia. Oferujemy atrakcyjne cenowo fotele do instytucji, urzędów, stowarzyszenia wykonane z łatwych do czyszczenia materiałów.

biurka z dostawą do Dobrodzienia

Pozostałe meble, które mamy w ofercie, poza meblami gabinetowymi

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli nie tylko przeznaczonych do biur i gabinetów, ale także pomieszczeń domowych. W naszym asortymencie mamy również produkty, które sprawdzą się jako meble w saloniemeble w pokoju dziecięcymmeble w sypialni czy przedpokoju.

Co wyróżnia ofertę naszych tanich mebli biurowych i gabinetowych?

W naszym sklepie Meblowa 1 w pełni wyposażysz przestrzeń biurową w wysokiej jakości biurka, szafy i kontenerki, zapewniające komfort i ergonomię pracy. Bez problemu można samemu skompletować swój zestaw mebli do gabinetów różnej wielkości. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań w przystępnych cenach, a częste akcje promocyjne pozwalają urządzić biuro za niewielką kwotę. Każde zamówienie realizujemy z taką samą starannością, aby nasi klienci byli zadowoleni.

Krótko o Dobrodzieniu 

Dobrodzień to miasto zlokalizowane na Górnym Śląsku, pomiędzy Opolem a Lublińcem. Nazwa miasteczka nawiązuje do zwyczajowego powitania „dzień dobry”. W tym Dobrodzieniu można zobaczyć kościół św. Walentego na cmentarzu z XVII wieku i kościół św. Marii Magdaleny i XVIII wieku. Zlokalizowana jest tu siedziba gminy miejsko-wiejskiej Dobrodzień.

Meble biurowe Dobrodzień - zdjęcia przykładowych realizacji

Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura DobrodzieńZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura DobrodzieńZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura DobrodzieńZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Dobrodzień
Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura DobrodzieńZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura DobrodzieńZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Dobrodzień

Biurka i meble biurowe z dostawą do Dobrodzienia i nie tylko - gdzie jeszcze dostarczamy nasze produkty?

Nasze zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy dostarczamy nie tylko do urzędów, firm i instytucji z Dobrodzienia, ale także do innych miast na terenie kraju. Produkty dowozimy m.in. do Wielunia, Radomska, Bełchatowa, Tarnowskich Gór, Krapkowic, Kędzierzyna-Koźla, Bytomia czy Opola.

Meble gabinetowe i biurowe z dostawą do Dobrodzienia? Zapoznaj się z naszą ofertą!