Aktywne filtry

Szafy młodzieżowe

Szafy młodzieżowe, do pokoju młodzieżowego

Myśląc o wyposażeniu pokoju młodzieżowego, najczęściej do głowy przychodzi nam szafa. Nic dziwnego, w końcu to jeden z najzasobniejszych mebli, bez którego ciężko się obyć. Dobra szafa do pokoju młodzieżowego pełni wiele funkcji i znajdziemy w niej nie tylko ubrania, ale także książki, akcesoria oraz przybory kosmetyczne. Nasze szafy młodzieżowe charakteryzują się nowoczesnym designem i dużą pojemnością, dzięki czemu są chętnie wybierane jako element umeblowania.

Z czego zrobione są nasze szafy młodzieżowe?

Nasze szafy młodzieżowe zrobione są z odpornej płyty wiórowej laminowanej. Wybraliśmy to tworzywo ze względu na niebywałą wytrzymałość i łatwość w pielęgnacji, wystarczy je przetrzeć miękką ściereczką. Ponadto krawędzie oklejamy obrzeżem ABS, co zwiększa wytrzymałość mebli i zapewnia estetyczne wykończenie. Do łączenia elementów używamy wysokiej jakości wkrętów - każda część jest przez nas dokładnie sprawdzona na etapie produkcji.

Komu polecamy szafy młodzieżowe?

Szafa młodzieżowa przeznaczona jest przede wszystkim dla nastolatków. Doskonale rozumiemy potrzeby młodych ludzi i wiemy, że właśnie wtedy najbardziej przydaje się wytrzymały schowek, w którym zostaną ułożone modne stylizacje, jak i wszystkie inne przedmioty, losowo wrzucone podczas szybkiego sprzątania. Nasze nowoczesne szafy młodzieżowe staną się ciekawym elementem wyposażenia pokoju, obok którego zmieszczą się jeszcze inne przydatne meble.

Jakiego koloru jest szafa młodzieżowa dostępna w naszym sklepie?

Projektując nasze meble, staramy się, aby wszystkie elementy do siebie pasowały. Dzięki temu każdy z łatwością stworzy komplet pasujący do wnętrza, jak i indywidualnych potrzeb. Dostępne kolory naszych szaf:

  • szafa młodzieżowa biała;
  • szafa młodzieżowa dąb sonoma.

Jakie rozmiary ma szafa do pokoju młodzieżowego?

Szafa do pokoju młodzieżowego dostępna w naszym sklepie, jest produkowana w kilku rozmiarach, dzięki czemu swobodnie zmieści się w każdym pokoju. Najmniejsza szafa-garderoba młodzieżowa w ofercie ma wymiary 65x57 cm i jest wyposażona w dwie zasobne półki, szufladę i drążek na wieszaki. Z kolei jedna z naszych dużych szaf o szerokości 160 cm ma sporą ilość półek, pojemną część z drążkiem i wielką szufladę.

Jakie szafy młodzieżowe posiadamy w ofercie sklepu?

Nasze szafy młodzieżowe tworzymy w kilku wariantach. Ponadto oferujemy inne rodzaje mebli, które można bardzo łatwo dopasować do szaf i w ten sposób w pełni wyposażyć pokój nastolatka. W sklepie dostępne są:

  • szafy młodzieżowe przesuwane;
  • szafy młodzieżowe z lustrem;
  • szafy młodzieżowe narożne;
  • szafy młodzieżowe z półkami;
  • duże szafy młodzieżowe;
  • szafy wnękowe do pokoju młodzieżowego.

Każda z wyżej wymienionych szaf pomieści dużo ubrań i akcesoriów, a także ułatwi zachowanie porządku w pokoju dzięki licznym szufladom i schowkom.

Ile kosztuje nasza biała szafa młodzieżowa?

Nasze szafy młodzieżowe wykonywane są z materiałów w przystępnych cenach. Ponadto podczas produkcji zachowujemy dokładność i precyzję, co przekłada się na świetną jakość. Najtańsza szafa biała młodzieżowa to wydatek nieprzekraczający 400 złotych, dzięki czemu każdy rodzic może sobie pozwolić na takie wyposażenie.

Jakie zastosowanie ma nasza szafa w pokoju młodzieżowym?

Szafy młodzieżowe prawdopodobnie nie będą tylko szafami. Nastolatkowie lubią tajemnice, a pomysły w ich głowach zmieniają się w błyskawicznym tempie. Na pomoc przychodzi szafa w pokoju młodzieżowym, która może pełnić funkcję garderoby, schowka na pamiątki z wycieczek, a także galerii plakatów przedstawiających nastoletnich idoli. Ponadto modny wygląd białej szafy do pokoju młodzieżowego sprawi, że nasi podopieczni chętnie przyprowadzą ze sobą przyjaciół.

Tanie szafy młodzieżowe - jakie dodatki polecamy?

Atrakcyjna cena naszych szaf młodzieżowych pozwala na sprawne wyposażenie pokoju nastolatka. Dużym ułatwieniem jest też występowanie wszystkich naszych mebli w tych samych kolorach. Bez problemu uzupełnisz pokój młodzieżowy w następujące meble:

Dla zabieganych posiadamy ofertę całych zestawów mebli młodzieżowych. W jej skład wchodzą podstawowe i niezbędne produkty, które przydadzą się w każdym pokoju aktywnego nastolatka.

Inne meble w naszej ofercie

Jesteśmy nie tylko sklepem meblowym, ale również producentem, który z pasją i niezwykłą starannością dba o każdy szczegół produkcji. Poza ofertą młodzieżową posiadamy też: zestawy mebli biurowych w atrakcyjnych cenach, szafy do pokoju dziecięcegomeble gabinetowe, komody do salonustoliki kawowe i biurka szkolne dla dzieci. Masz wątpliwości dotyczące etapu produkcji lub poszczególnych mebli? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

//