Aktywne filtry

Meble pracownicze

Tanie meble pracownicze od producenta

Szukasz bogatej oferty mebli pracowniczych, która pozwoli Ci urządzić zarówno kameralne biuro, jak i wyposażyć większą siedzibę firmy? A może potrzebujesz szafek i regałów do szatni Twoich pracowników - jesteś bowiem właścicielem magazynu czy zakładu przemysłowego? Bez względu na to, jakie są Twoje oczekiwania, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli pracowniczych. Wierzymy, że produkty dostępne w naszym sklepie internetowym przyczynią się do poprawy warunków pracy w siedzibach firm i umożliwią sprawniejszą organizację pracy.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze mebli pracowniczych?

Meble pracownicze należy wybierać przede wszystkim tak, aby dostosować je do konkretnej branży i działalności. Nasz asortyment obejmuje bowiem różne rodzaje mebli dedykowanych małym biurom, siedzibom biur rachunkowych czy instytucjom publicznym. Zapewniamy dostęp także do produktów, które sprawdzą się w zakładach pracy, przykładowo tych przemysłowych. W naszym asortymencie znajdują się bowiem szafy biurowe na ubrania czy meble, które z powodzeniem mogą służyć pracownikom fizycznym.

Z czego wykonywane są nasze meble pracownicze?

Podobnie jak inne meble, także meble pracownicze wykonywane są z wysokiej jakości płyty meblowej. To materiał drewnopochodny o wysokiej trwałości. W naszych produktach wykorzystywana jest płyta meblowa o grubości 18 mm. Jest to grubość gwarantująca meblom solidność i jednocześnie umożliwiająca tworzenie lekkich, transparentnie wyglądających konstrukcji.

Część mebli w naszym sklepie internetowym została wykonana z laminowanej płyty meblowej. Materiał ten został przygotowany tak, aby zapewniać meblom gładkość, co przekłada się na łatwe utrzymanie biurek czy regałów w czystości. Co ważne, laminowana płyta meblowa jest tworzywem dostępnym w różnych wersjach kolorystycznych. Ułatwia to dopasowanie mebli pracowniczych do konkretnego biura, zakładu. Zazwyczaj bowiem firmy mają jakiś kolor przewodni - dobrze, aby wystrój siedziby przedsiębiorstwa był spójny z charakterystyczna dla niego barwą.

Jakie rodzaje mebli pracowniczych oferujemy?

Zapewniamy dostęp do funkcjonalnych regałów, w których bez problemu pomieścisz potrzebne do pracy dokumenty i materiały. Oferujemy również wygodne biurka biurowe, umożliwiające swobodne wykonywanie obowiązków pracowniczych. W naszym asortymencie znajdują się również regały biurowe, szafy na odzież czy kompleksowe systemy biurowe (umożliwiające spójną aranżację biura czy gabinetu).

Jakie akcesoria do mebli pracowniczych zapewniamy?

Zapewniamy nie tylko całościowe meble pracownicze, ale także akcesoria, pozwalające sprawniej zorganizować przestrzeń w biurze i w pełni wykorzystać istniejącą już zabudowę meblową.

Łączniki do biurek

To dostawiane elementy uzupełniające zabudowę złożoną z biurek. Pozwalają połączyć ciąg stolików i uzyskać dodatkową przestrzeń do wykorzystania przez pracowników. Tego rodzaju elementy świetnie sprawdzają się w tych pomieszczeniach, w których pracownicy wypełniają swoje obowiązki grupowo.

Przegrody biurowe

Przegrody biurowe to dobre rozwiązanie, aby na terenie open space’a zapewnić każdemu pracownikowi prywatność i miejsce, w którym w ciszy będzie mógł wykonywać swoje obowiązki.

Półki na klawiatury

Kupiłeś biurka bez szuflad i dodatkowych półek, a Twoi pracownicy skarżą się, że brakuje im miejsca chociażby na klawiaturę? Nasze półki na klawiaturę pozwolą Ci poradzić sobe z tym problemem.

Dlaczego warto wybrać nasze meble pracownicze?

Nasze meble pracownicze stanowią kompromis pomiędzy korzystną ceną a wysoką jakością wykonania. Wiemy bowiem, jak istotne jest, dla właścicieli małych biznesów, korzystanie z ofert atrakcyjnych cenowo. Kupując nasze meble stosunkowo niewielkim kosztem, nabywasz solidne meble. Na dodatkowe oszczędności przekłada się fakt, że dostępne w naszym sklepie internetowym szafy, regały, fotele biurowe czy biurka wytrzymają bardzo długi czas. Korzystając z naszych usług, nie musisz obawiać się, że po kilku latach będziesz musiał wymieniać całe wyposażenie biura na nowe.

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-64 z 70 pozycji