Jesteśmy producentem nowoczesnych i ergonomicznych mebli biurowych i gabinetowych z możliwością dostawy na terenie całej Polski, w tym do Kędzierzyna-Koźla. Pomożemy wyposażyć niskim kosztem wszelkiego rodzaju firmy, urzędy (urząd miasta, urząd gminy, urząd skarbowy) domy kultury, instytucje, organizacje, szkoły itp. Zapewniamy duży wybór stylistyczny i kolorystyczny mebli do pracy i przechowywania oraz gwarantujemy możliwość zwrotu zakupionych produktów w terminie do 30 dni.


meble biurowe i gabinetowe z dostawą do Kluczborka

Biurka do biura i gabinetu

Jako producent mebli gabinetowych i pracowniczych posiadamy w ofercie szeroki wybór biurek przeznaczonych dla kadry zarządzającej, jak i do biur typu open space. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwalają zapewnić wysoki komfort pracy, a tym samym większą efektywność. W zależności od dostępnej przestrzeni oferujemy biurka biurowe w różnych rozmiarach i funkcjonalnościach - biurka prostebiurka narożnebiurka z szufladamibiurka komputerowebiurka z nadstawką.

Szukasz ustawnych biurek do swojego biura w Kędzierzynie-Koźlu? Zobacz naszą ofertę funkcjonalnych mebli gabinetowych i biurowych od producenta!

Jakie inne rodzaje mebli biurowych i gabinetowych oferujemy klientom z Kędzierzyna-Koźla?

Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowej oferty mebli gabinetowych i mebli pracowniczych. Produkcja nie ogranicza się jedynie do funkcjonalnych biurek. W ofercie posiadamy również niezbędne elementy do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni biurowej, takie jak regały i szafy biurowe, podręczne kontenerki oraz ergonomiczne fotele czy przegrody biurowe. Zamówić można również gotowe zestawy mebli biurowych, które zapewnią spójną aranżację. Warto poznać naszą ofertę mebli do urzędówmebli do instytucji na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle oraz w innych miastach Polski.

Biurowe regały otwarte i z drzwiczkami

Każde pomieszczenie biurowe wymaga miejsca na przechowywanie. Dlatego konieczny jest zakup pojemnych regałów biurowych otwartych lub z drzwiczkami, które pomogą w utrzymaniu porządku w prowadzonej dokumentacji. Regały aktowe zamykane zapewniają skuteczną ochronę dokumentów i nie dopuszczą do ich zgubienia.

Kontenerki biurowe

Kontenerki to prawdziwi pomocnicy biurowi, doskonale rozwiązują problem z dodatkowym miejscem na dokumenty i akcesoria. Można je dowolnie przesuwać i ustawiać, tak aby najlepiej spełniały swoje funkcje. Nasze kontenerki biurowe z szufladami lub drzwiczkami doskonale się prezentują i wykonane są z trwałych materiałów.

Szafy biurowe i gabinetowe

Szafy biurowe to synonim dobrej organizacji. W firmie duże i pojemne szafy mogą służyć do przechowywania dokumentacji lub odzieży wierzchniej. Wąskie modele zapewnią akcent dekoracyjny w niewielkich gabinetach. Na szczególną uwagę zasługują szafy biurowe wyposażone w zamek - zapewnią niezbędną ochronę poufnych danych.

Fotele i krzesła biurowe

Obrotowe krzesło biurowe to nie tylko ważny element aranżacji biura i gabinetu, ale przede wszystkim mebel, który powinien zapewnić maksymalny komfort podczas pracy. Nasza oferta ergonomicznych foteli biurowych jest bardzo obszerna. Do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych oraz wykonanych z materiału lub skóry. Możliwość regulacji oparcia, zagłówka, podłokietników pozwala zapewnić prawidłową pozycję ciała.

biurka z dostawą do Kędzierzyna-Koźla

Pozostałe meble, które mamy w ofercie, poza meblami gabinetowymi

Oprócz mebli dla urzędów, instytucji, biur i firm dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się meble do salonumeble do sypialnimeble do pokoju dziecięcego i przedpokoju. Zamówić można tanie i solidne szafy dziecięcestoliki kawowebiurka szkolneszafki nocne.

Co wyróżnia ofertę naszych tanich mebli biurowych i gabinetowych?

Dostępne w ofercie naszego sklepu meble biurowe i gabinetowe stanowią korzystny finansowo, funkcjonalny i komfortowy sposób na wyposażenie stanowisk pracy. Meble gabinetowe można swobodnie ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób oryginalne zestawy. Występują w różnych kolorach, dzięki czemu ich dopasowanie do obecnej lub przyszłej aranżacji biura nie stanowi wyzwania.

Krótko o Kędzierzynie-Koźlu

Kędzierzyn-Koźle zlokalizowany jest na Górnym Śląsku. Miasto słynie z portów rzecznych i jednego z zakładu chemicznego - Zakłady Azotowe Kędzierzyn. W Kędzierzynie-Koźlu na wielu ulicach spotkamy odlane z brązu koziołki nawiązujące do herbu miasta. Odnaleźć można liczne schrony przeciwlotnicze. W jednym z nich mieści się Muzeum bitwy o benzynę.

Meble biurowe Kędzierzyn-Koźle - zdjęcia przykładowych realizacji

Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Kędzierzyn-KoźleZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Kędzierzyn-KoźleZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Kędzierzyn-KoźleZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Kędzierzyn-Koźle
Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Kędzierzyn-KoźleZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Kędzierzyn-KoźleZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Kędzierzyn-Koźle

Biurka i meble biurowe z dostawą do Kluczborka i nie tylko - gdzie jeszcze dostarczamy nasze produkty?

Meblowa 1 jest producentem i dostawcą mebli na terenie całego kraju. Z najwyższą starannością dbamy nie tylko o jakość produkowanych rozwiązań, ale także komfort realizacji zamówień. Poza Kluczborkiem dostawę mebli do biur, instytucji, urzędów oraz szkół można zamówić m.in. w Bełchatowie, Opolu, Gliwicach, Kłobucku, Szczekocinach, Krapkowicach, Myszkowie i wielu innych miejscowościach.

Prowadzisz biuro w Kędzierzynie-Koźlu i szukasz mebli? Zadbaj o funkcjonalne wyposażenie. Zapoznaj się z naszą ofertą mebli biurowych i gabinetowych!