Aktywne filtry

Szafki na buty z siedziskiem

Tanie szafki na buty z siedziskiem od producenta

Jesteś na etapie urządzania przedpokoju? Potrzebujesz miejsca na buty, które umożliwiłoby Ci nie tylko wygodne magazynowanie, ale także zakładanie obuwia? Sprawdź naszą ofertę szafek na obuwie z wygodnym siedziskiem. Urządź z nami swój przedpokój tak, aby był on nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim - komfortowy dla wszystkich domowników. Zapoznaj się z naszą ofertą i kup potrzebny mebel wygodnie, za pomocą kilku kliknięć - zapraszamy!

Z czego zostały wykonane nasze szafki na buty z siedziskiem?

Nasze szafki na buty z siedziskiem wykonane zostały - podobnie jak większość mebli w naszym sklepie internetowym - z wysokiej jakości drewnopochodnej płyty meblowej o grubości 18 mm. Taki materiał zapewnia meblom nie tylko wytrzymałość przed niszczeniem wraz z upływem czasu, ale także odporność na zarysowania i ścieranie. Jeśli chodzi o siedziska szafek, zostały one powleczone ekoskórą - materiałem jednocześnie ekologicznym i dodającym meblowi szlachetności.

Rodzaje szafek na buty z siedziskiem dostępnych w naszej ofercie

Szafki na buty z pojedynczym siedziskiem

To standardowe szafki na buty, sprawdzające się w przypadku większości pomieszczeń. Świetnie nadają się do niewielkich przedpokojów. Rotacyjnie, od góry otwierana szuflada sprawia, że szafka nawet po otwarciu nie zajmuje wiele miejsca, a korzystanie z niej jest wygodne. Tego typu mebel może pomieścić 8 standardowych par butów.

Szafki na buty z podwójnym siedziskiem

Ten rodzaj szafki polecany jest do przedpokojów, w których muszą zmieścić się buty całej rodziny. Poza przestrzenią na obuwie mebel posiada otwierane od góry dwa siedziska, pod którymi znajduje się dodatkowy schowek, mogący pomieścić parasolki, szaliki, kapcie czy inne akcesoria. Dodatkowe miejsce siedzące sprawia, że z szafki mogą w wygodny sposób korzystać dwie osoby na raz.

Jakie walory funkcjonalne mają nasze szafki na buty z siedziskiem?

Przede wszystkim szafki te w odróżnieniu od tradycyjnych mebli tego typu wyposażone są w wygodne, miękkie siedziska, wykonane z elegancko prezentującej się z ekoskóry. Dzięki temu meble ten ułatwia zakładanie obuwia (nie tylko samodzielne, ale także wkładanie butów dziecku) a jednocześnie, stojąc w przedpokoju, jest estetycznym elementem aranżacji.


Dodatkowo oferujemy na nasze szafki na buty z siedziskami 3 lata gwarancji. Dajemy tym samym Klientowi pewność, że produkty sprzedawane w naszym sklepie są wytrzymałe i trwałe, a proces ich produkcji przebiega tak, by zapewniać wygodne korzystanie z mebla przez kilka-kilkanaście lat.

Gdzie sprawdzą się nasze szafki na buty z siedziskiem?

Nasze nowoczesne szafki na buty z siedziskiem mogą być elementem wyposażenia przedpokojów, korytarzy, świetnie sprawdzą się także jako uzupełnienie garderoby. Dedykowane są one do tych pomieszczeń, w których ubieramy się na co dzień. Warto podkreślić, że zróżnicowana kolorystyka, w której są dostępne nasze meble, pozwala na dopasowanie szafki do dowolnego stylu aranżacyjnego.


Szafki na buty z siedziskiem stanowią również świetny pomysł na zagospodarowanie wnęki. Jeśli dodatkowo nad takim meblem powiesimy lustro, wygospodarujemy nawet w niewielkim przedpokoju miejsce, w którym spokojnie ubierzemy się i skontrolujemy swój wygląd przed wyjściem.

Do czego pasują nasze szafki na buty z siedziskiem?

Większość naszych szafek na buty z siedziskiem ma bardzo prostą, geometryczną formę. W związku z tym meble te wpasują się zarówno w surowe, nowoczesne wnętrza, jak i zaaranżowane klasycznie przedpokoje czy korytarze. Neutralny wygląd naszych szafek sprawia, że nie będą one “gryzły się” z nawet najbardziej wymyślną aranżacją.

Co warto dokupić do szafek na buty z siedziskiem?

Szafka na buty to tylko jeden z elementów wyposażenia przedpokoju, garderoby czy korytarzy. Warto uzupełnić ją o regały czy wygodne komody, w których schowamy elementy garderoby, akcesoria czy inne rzeczy, z których korzystamy podczas wyjść na zewnątrz (np. ulubione zabawki na dwór naszego dziecka).

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji