Aktywne filtry

Szafki na buty z siedziskiem

Szafki na buty z siedziskiem - tanie, nowoczesne, pojemne 

Jesteś na etapie urządzania przedpokoju? Potrzebujesz miejsca na buty, które umożliwiłoby Ci nie tylko wygodne magazynowanie, ale także zakładanie obuwia? Sprawdź naszą ofertę nowoczesnych, pojemnych szafek na obuwie z wygodnym siedziskiem, wieszakiem i lustrem. Dzięki tym elementom możliwe będzie sprawne i wygodne funkcjonowanie w danym pomieszczeniu. Urządź z produkowanymi przez nas szafkami na buty swój przedpokój tak, aby był on nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim - komfortowy dla wszystkich domowników. Zapoznaj się z naszą ofertą i kup potrzebny mebel wygodnie, za pomocą kilku kliknięć - zapraszamy!

Z czego zostały wykonane nasze tanie i pojemne szafki na buty z siedziskiem?

Nasze tanie i nowoczesne szafki na buty z siedziskiem tapicerowanym wykonane zostały - podobnie jak większość mebli w naszym sklepie internetowym - z wysokiej jakości drewnopochodnej płyty meblowej o grubości 18 mm. Taki materiał zapewnia meblom nie tylko wytrzymałość przed niszczeniem wraz z upływem czasu, ale także odporność na zarysowania i ścieranie. Jeśli chodzi o siedziska szafek na obuwie, zostały one powleczone ekoskórą - materiałem jednocześnie ekologicznym i dodającym meblowi szlachetności.

Rodzaje szafek na buty z siedziskiem dostępnych w naszej ofercie

Szafki na buty z pojedynczym siedziskiem

To standardowe szafki na buty, sprawdzające się w przypadku większości pomieszczeń. Świetnie nadają się do niewielkich przedpokojów. Rotacyjnie, od góry otwierana szuflada sprawia, że szafka nawet po otwarciu nie zajmuje wiele miejsca, a korzystanie z niej jest wygodne. Mebel taki może pomieścić 8 standardowych par butów. Tego rodzaju szafka na buty z siedziskiem ma zazwyczaj około 60 cm szerokości.

Szafki na buty z podwójnym siedziskiem

Ten rodzaj szafki polecany jest do przedpokojów, w których muszą zmieścić się buty całej rodziny. Poza przestrzenią na obuwie mebel posiada otwierane od góry dwa siedziska, pod którymi znajduje się dodatkowy schowek, mogący pomieścić parasolki, szaliki, kapcie czy inne akcesoria. Dodatkowe miejsce sprawia, że z szafki na buty z siedziskiem 100 cm mogą w wygodny sposób korzystać dwie osoby na raz.

Szafki na buty z siedziskiem i lustrem

Kolejnym rodzajem mebla do przedpokoju jest szafka na buty z siedziskiem i lustrem. Jest to niemałe udogodnienie, które znacznie ułatwia i przyspiesza poranne szykowanie się do pracy czy do jakiegokolwiek innego wyjścia. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie ocenić nasz wygląd i nasz poziom zadowolenia z niego.

Szafki na buty z siedziskiem i wieszakiem

Wybierając meble do przedpokoju warto rozważyć również opcję zakupy szafki na buty z siedziskiem i wieszakiem, czyli tzw. Garderobą. Rozwiązanie to umożliwia zostanie w dogodnym miejscu nie tylko obuwia, ale również kurtek czy płaszczy, co jest szczególnie doceniane jesienią i zimą.

Jakie walory funkcjonalne mają nasze tanie i nowoczesne szafki na buty z siedziskiem?

Przede wszystkim pojemne szafki na obuwie z siedziskiem, w odróżnieniu od tradycyjnych mebli tego typu, wyposażone są w wygodne, miękkie miejsca do siedzenia, wykonane z elegancko prezentującej się z ekoskóry. Dzięki temu meble ten ułatwia zakładanie obuwia (nie tylko samodzielne, ale także wkładanie butów dziecku) a jednocześnie, stojąc w przedpokoju, jest estetycznym elementem aranżacji. Co ważne, zajmujemy się produkcją tego rodzaju mebli w różnych kolorach. Dostępne są m.in. szafki na buty z siedziskiem w odcieniu dąb sonoma oraz wenge. Daje to możliwość wyboru takiego produktu, który bezpośrednio spełnia oczekiwania danego Klienta.

Dodatkowo oferujemy na nasze siedziska z szafkami na buty 3 lata gwarancji. Dajemy tym samym Klientowi pewność, że produkty sprzedawane w naszym sklepie są wytrzymałe i trwałe, a proces ich produkcji przebiega tak, by zapewniać wygodne korzystanie z mebla przez kilka-kilkanaście lat.

Gdzie sprawdzą się nasze proste szafki na buty z siedziskiem do przedpokoju?

Nasze nowoczesne szafki na buty z siedziskiem mogą być elementem wyposażenia przedpokojów, korytarzy, świetnie sprawdzą się także jako uzupełnienie garderoby. Dedykowane są one do tych pomieszczeń, w których ubieramy się na co dzień. Warto podkreślić, że zróżnicowana kolorystyka, w której są dostępne nasze meble, pozwala na dopasowanie szafki do dowolnego stylu aranżacyjnego.

Tanie szafki na buty z siedziskiem stanowią również świetny pomysł na zagospodarowanie wnęki. Jeśli dodatkowo nad takim meblem powiesimy lustro, wygospodarujemy nawet w niewielkim przedpokoju miejsce, w którym spokojnie ubierzemy się i skontrolujemy swój wygląd przed wyjściem.

Do czego pasują nasze wąskie szafki na buty z siedziskiem?

Większość naszych pojemnych siedzisk do przedpokoju z szafką na buty ma bardzo prostą, geometryczną formę. W związku z tym meble te wpasują się zarówno w surowe, nowoczesne wnętrza, jak i zaaranżowane klasycznie przedpokoje czy korytarze. Neutralny wygląd naszych szafek sprawia, że nie będą one “gryzły się” z nawet najbardziej wymyślną aranżacją.

Co warto dokupić do szafek-ławek na buty z siedziskiem?

Nowoczesna szafka na buty to tylko jeden z elementów wyposażenia przedpokoju, garderoby czy korytarzy. Warto uzupełnić ją o regały czy wygodne komody, w których schowamy elementy garderoby, akcesoria czy inne rzeczy, z których korzystamy podczas wyjść na zewnątrz (np. ulubione zabawki na dwór naszego dziecka).

//