Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Tanie meble do pokoju dziecięcego od producenta

Szukasz uroczych mebli do pokoju Twojego dziecka? A może zależy Ci na tym, aby znaleźć uniwersalne wyposażenie pokoju dziecięcego, które będzie rosnąć wraz z Twoja pociechą? Sprawdź naszą ofertę tanich mebli na wymiar - w asortymencie posiadamy zarówno pojedyncze regały, komody i szafy, jak i gotowe zestawy mebli. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej szerokiej ofercie wyposażenie pokoju dziecięcego będzie przyjemnością. Zadowolimy i rodziców, i dzieci dzięki nowoczesnemu designowi mebli oraz ich wysokiej funkcjonalności.

Meble do pokoju dziecięcego - na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Przy wyborze mebli do pokoju dziecięcego należy zwrócić uwagę przede wszystkim na kwestie bezpieczeństwa. Dobrze, aby wyposażenie pomieszczenia było trwałe i solidne. Wybierając meble, sprawdźmy, czy ich wykończenie jest staranne. Zwróćmy uwagę na kanty i krawędzie - czy są odpowiednio zabezpieczone? Czy nie odchodzi od nich okleina? Zastanówmy się też, czy wybrać meble z klamkami, czy raczej te bezuchwytowe. W przypadku kilkulatków i ruchliwych dzieci wkraczających w wiek szkolny ta druga opcja wydaje się rozsądniejsza. Bezuchwytowe szuflady czy drzwiczki znacznie ograniczają ryzyko związane z ewentualnym wypadkiem. Przykładowo zapobiegają w sytuacji, w której po poślizgnięciu się dziecko uderza główką o wystający element mebla.

Z czego zostały wykonane nasze meble do pokoju dziecięcego?

Większość mebli do pokoju dziecięcego znajdujących się w naszym asortymencie zostało wykonanych z płyty meblowej. To jeden z najczęściej wykorzystywanych w meblarstwie materiałów. Oferujemy zarówno meble o wyglądzie imitującym drewno, pokryte okleiną, jak i produkty laminowane. Warte zainteresowania są w szczególności te drugie - gładka, laminowana powierzchnia ułatwia czyszczenie mebla, dzięki czemu pokój dziecka łatwo utrzymać w czystości.

Jakie rodzaje tanich mebli do pokoju dziecięcego oferujemy?

Biurka

Oferujemy biurka w różnych wykonaniach - o rozmaitych kształtach i funkcjonalnościach. Dzięki nam kupisz dowolne biurko do pokoju dziecięcego - to narożne, proste, z szufladami lub wyposażone w dodatkową <nadstawkę.

Regały

Nic nie wzbogaca dziecięcego umysłu tak, jak czytanie książek. Gdzie jednak umieścić małą biblioteczkę? Na specjalnie do tego przeznaczonym regale dziecięcym! Kilka półek z książkami dostępnymi na wyciągnięcie ręki sprawi, że łatwiej będzie zachęcić dziecko do lektury.

Szafy ubraniowe

Każde dziecko powinno mieć osobną szafę dziecięcą, w której znajdować się będą jego ubrania. To kwestia nie tylko wygody i funkcjonalności, ale także higieny i bezpieczeństwa. Nie powinno trzymać się ubranek dziecięcych wraz z elementami garderoby dorosłych. Ubrania starszych osób mogą być bowiem słabiej oczyszczone lub wręcz przeciwnie - wyprane w silnych detergentach.

Komody

Komoda w pokoju dziecka to mebel świetnie uzupełniający dziecięcą szafę. Możemy pomieścić w nim mniejsze elementy garderoby, takie jak bielizna, czapki, szaliki.

Zestawy mebli dziecięcych

To propozycje dla osób, które nie lubią zastanawiać się nad kwestiami aranżacyjnymi. Gotowy zestaw mebli dziecięcych umożliwia szybkie wyposażenie pokoju dziecięcego w kompletny zestaw składający się zazwyczaj z szafy, regałów, biurka i komody. Kupując go, możemy być pewni, że pokój naszego dziecka zostanie urządzony w sposób nie tylko schludny, ale i uniwersalny. Większość naszych zestawów mebli ma bowiem prostą formę i subtelny kolor, co sprawia, że mogą one służyć zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom.

Co warto dokupić do mebli do pokoju dziecięcego?

Przede wszystkim należy zadbać o to, aby dziecko w wieku szkolnym miało do dyspozycji, obok biurka z szerokim blatem, także wygodny dziecięcy fotel obrotowy. Kręgosłup małego człowieka szybko wydłuża się, stąd powinniśmy zadbać o ergonomiczne, odpowiednio podpierające plecy naszej pociechy krzesło. W przypadku starszego ucznia dobrym wyborem będzie fotel obrotowy, umożliwiający swobodne sięganie do różnych przestrzeni biurka.

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-64 z 85 pozycji