Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe i gabinetowe z dostawą do Bytomia oraz do innych miast w Polsce. Nasza oferta skierowana jest do wszelkiego rodzaju firm, biur, urzędów, instytucji, szkół, spółdzielni, domów kultury itd. Jako producent mebli gabinetowych dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty wyróżniały się doskonałą jakością w konkurencyjnej cenie. W ofercie mamy biurka, kontenerki, przegrody, regały, szafy biurowe, a także szeroki wybór krzeseł obrotowych, które zapewnią ergonomiczną i komfortową pracę. Stosujemy nowoczesne technologie produkcji, wysokiej klasy materiały oraz sprawdzone komponenty pochodzące od cenionych dostawców.


meble biurowe i gabinetowe z dostawą do Bytomia

Biurka do biura i gabinetu

Właściwie dobrane meble biurowe to kluczowy element dobrego samopoczucia pracowników. Wykonywanie obowiązków w komfortowych warunkach przekłada się na efektywniejszą i bardziej produktywną pracę. Jeśli do biura przyjeżdżają klienci, staje się ono również wizytówką firmy i świadczy o profesjonalizmie. Podstawowym wyposażeniem każdej przestrzeni biurowej jest biurko. Stanowi bazę dla komputera, który jest głównym narzędziem pracy. 

Nasza oferta obejmuje różne systemy biurek biurowych. Mamy zarówno standardowe biurka proste wykonane z wysokojakościowej, drewnopochodnej płyty meblowej lub płyty laminowanej, jak i biurka narożne, wyposażone w szerszy blat, a także głębszą przestrzeń pod biurkiem. Świetnym wyborem będzie również biurko z nadstawką, na której można umieścić monitor lub organizer z przyborami biurowymi.

Szukasz stanowisk pracy dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób w Twojej firmie? Zapoznaj się z naszą ofertą mebli biurowych i gabinetowych z dostawą do Bytomia!

Jakie inne rodzaje mebli biurowych i gabinetowych oferujemy klientom z Bytomia?

W ofercie mamy wiele rozwiązań, które są aktualnie must have w każdym nowoczesnym biurze. Szeroka gama mebli biurowych jest tym, co nas wyróżnia. U nas można zakupić zarówno pojedyncze meble, takie jak kontenerki, szafy, regały, przegrody biurowe, jak i gotowe zestawy mebli biurowych. Oferujemy rozwiązania dedykowane zarówno dużym, jak i małym biurom.

Biurowe regały otwarte i z drzwiczkami

Regały biurowy to niezbędny mebel w każdej firmie. Pozwoli uporządkować przestrzeń oraz zadbać o to, aby dokumentacja znalazła się w odpowiednim miejscu. Dzięki niemu posegregujesz dokumenty, akta, teczki, segregatory, a także przedmioty osobiste pracowników. Regały biurowe z naszej oferty zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o profesjonalnych biurach i firmach.

Kontenerki biurowe

Kontenerki biurowe to małe, zwykle dwu- lub trzyszufladowe meble przeznaczone do przechowywania podręcznych przedmiotów, które zwykle musimy mieć pod ręką. Te małe i niepozorne meble bardzo ułatwiają pracę, a dodatkowo chronią przed niechcianym bałaganem.

Szafy biurowe i gabinetowe

Obok biurka i kontenerka kolejnym ważnym wyposażeniem każdej przestrzeni biurowej jest pojemna szafa biurowa. Te z naszej oferty są funkcjonalne, solidne, praktyczne i estetyczne. W asortymencie posiadamy również szafy biurowe zamykane na kluczyk. Takie modele z powodzeniem spełnią swoją funkcję w tych miejscach, gdzie wszystkie dane są poufne i trzeba je chronić przed dostępem osób niepowołanych.

Fotele i krzesła biurowe

Każdy, kto pracuje za biurkiem, wie jak istotny jest ergonomiczny fotel biurowy. Nie tylko zapewnia on optymalizację pracy, ale również zapobiega bólom kręgosłupa. W ofercie Meblowa 1 nasi klienci znajdą szeroki wybór foteli i krzeseł biurowych. Sporym zainteresowaniem cieszą się fotele biurowe materiałowe, które są łatwe w utrzymaniu czystości.

biurka z dostawą do Bytomia

Pozostałe meble, które mamy w ofercie, poza meblami gabinetowymi

Meble dla urzędów i meble dla instytucji to nie jedyna grupa produktów, które możemy zaproponować naszym Klientom. W ofercie posiadamy również szeroki wybór nowoczesnych mebli do salonumebli do sypialni, przedpokoju czy mebli do pokoju dziecka. Mamy szafki RTV pod telewizorstoliki kawowekonsolebiurka szkolne dla dzieci i wiele innych.

Co wyróżnia ofertę naszych tanich mebli biurowych i gabinetowych?

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Przede wszystkim nasze meble do biura od producenta wyróżnia:

  • wysoka jakość wykonania;
  • konkurencyjne ceny;
  • uniwersalny i nowoczesny design.

Krótko o Bytomiu 

Miasto Bytom znajduje się w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej. Należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Kojarzone jest głównie jako miasto górnicze. Bytom słynie jednak nie tylko z kopalni i hut, ale również z pięknej i zabytkowej architektury. 

Administracyjnie Bytom podzielony jest na 12 dzielnic. Graniczy m.in. z Zabrzem, Rudą Śląską, Chorzowem, Piekarami Śląskimi.

Meble biurowe Bytom - zdjęcia przykładowych realizacji

Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BytomZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BytomZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BytomZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Bytom
Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BytomZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BytomZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Bytom

Biurka i meble biurowe z dostawą do Bytomia i nie tylko - gdzie jeszcze dostarczamy nasze produkty?

Realizujemy zamówienia dla klientów z całej Polski. Nasze meble dla instytucji wysyłaliśmy kurierem, m.in. do Opola, Wielunia, Radomska, Bełchatowa, GliwicDobrodzienia czy Szczekocin

W razie jakikolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wyposażyć swoje biuro w Bytomiu w funkcjonalne meble? Zapoznaj się z naszą ofertą!