Aktywne filtry

Regały do pokoju dziecięcego

Regały dla dzieci, do pokoju dziecięcego

Regał w pokoju dziecięcym to jeden z najważniejszych mebli. Można ułożyć w nim książki, zabawki, skarby, a nawet ubrania i przybory szkolne. Ponadto regały dziecięce zaoszczędzają przestrzeń, ponieważ są wyższe niż reszta umeblowania i przez to mieszczą w sobie o wiele więcej potrzebnych przedmiotów. Ponadto tego typu zabudowa przetrwa wiele lat, co zapewni także spore oszczędności w domowym budżecie.

Z czego zrobione są regały dla dzieci w naszym sklepie?

Większość naszych regałów dla dzieci produkujemy z wiórowej płyty laminowanej, wykończonej tworzywem PCV. Dzięki temu meble są odporne na zarysowania oraz otarcia i nawet po kilku latach prezentują się znakomicie. Ponadto niestraszne im intensywne użytkowanie, co jest niezmiernie ważne w przypadku półek dziecięcych, z których co chwilę coś ściągamy. Regały dziecięce są również łatwe w pielęgnacji, wystarczy przetrzeć je ściereczką z dodatkiem środka czyszczącego lub samej wody.

Jakie rozmiary mają nasze regały do pokoju dziecka?

Nasze regały dziecięce z szufladami, jak i te bez nich - składające się z samych półek, mają uniwersalne rozmiary. Wysokość waha się w przedziale od niecałego metra po około 180 cm. Co więcej, oferowane przez nas wysokie regały dziecięce można bez problemu łączyć z innymi rodzajami mebli, na przykład meblami biurowymi, regałami na dokumenty, tanimi komodami do salonu, a nawet z toaletkami do makijażu. Umożliwia to utworzenie wszechstronnego kompletu lub rozbudowanie umeblowania w przyszłości.

Jakiego koloru są nasze regały dziecięce?

Regały dziecięce w naszym sklepie produkujemy w kilku kolorach, co pozwala bez problemu dopasować je do każdego pokoju. Ponadto te same odcienie mają różne serie przygotowanych przez nas mebli, dzięki czemu każdy rodzic z łatwością spełni potrzeby pociechy. Najpopularniejszym kolorem naszych regałów dziecięcych jest biały, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby skomponować zestaw w odcieniu: sonoma, olcha, wenge lub w ponadczasowej czerni.

Jakie rodzaje regałów dla dziecka posiadamy w sklepie?

W naszym sklepie oferujemy:

  • regały dziecięce częściowo zamknięte;
  • regały dziecięce otwarte;
  • regały dziecięce z szufladami;
  • skandynawskie regały dziecięce;
  • pojedyncze regały dziecięce.

Ponadto wśród naszej oferty bez przeszkód dobierzemy odpowiednie regały dziecięce dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Doskonałe materiały i uniwersalne wzornictwo pozwalają wyposażyć pokój dziecięcy zgodnie z aktualnymi trendami i zapotrzebowaniem szybko zmieniającego się młodego umysłu. Nasze półki dziecięce pozwalają w kilka chwil przeobrazić wystrój pokoju. Wystarczy zamienić pluszowe misie na poważne książki i młodzieżowe dodatki, a odbiór pomieszczenia odmieni się diametralnie. Dobrym pomysłem będzie również dobranie biurka do małego pokoju, co zwiększy funkcjonalność otoczenia.

Ile kosztują regały do pokoju dziecka w naszym sklepie?

Ze względu na to, że regały w pokoju dziecka to najważniejsze meble, dbamy o to, aby ich cena była w zasięgu każdego rodzica. Najtańsze modele regałów dziecięcych to wydatek mniejszy niż 150 złotych, z kolei najbardziej okazałe modele osiągają kwotę około 300 złotych. Ponadto w naszym sklepie bardzo szybko uzupełnimy pokój także o inne meble pasujące kolorystycznie, na przykład dziecięce fotele obrotowe lub pojemne szafy dziecięce.

Jakie jest przeznaczenie regałów dziecięcych?

Szybko zmieniający się świat wymaga od naszych dzieci większego wysiłku umysłowego niż niegdyś. Warto więc wyposażyć ich pokój tak, aby odpowiednio stymulować rozwój. Nasze regały na książki dla dzieci pomieszczą nie tylko literaturę. Z łatwością włożymy do nich różne pudełka, które zamienią mebel w garderobę i schowek na drobiazgi. Ponadto użyteczność regałów może zmieniać się w zależności od ich ułożenia. Przy łóżku staną się uniwersalną szafką nocną, a w otoczeniu biurka pomogą pomieścić podręczniki i zeszyty młodego ucznia.

Regał do pokoju dziecięcego - jakie meble warto do niego dokupić?

Regały dla dzieci są z natury bardzo pojemnymi meblami i zmieścimy w nich prawie wszystko. Jednak warto pomyśleć także o innych potrzebach naszych podopiecznych i uzupełnić ich pokoje w tanie biurko szkolne lub szafkę RTV. Aby przyspieszyć zakupy, stworzyliśmy uniwersalne zestawy mebli do pokoju dziecięcego, w skład których wchodzą regały, komoda, biurko, a także szafa na ubrania.

Gotowy pokój możesz śmiało urozmaicić ulubionymi dodatkami, a tych na naszych meblach zmieści się bardzo dużo. Ponadto wybierając białe regały dziecięce, zyskujesz możliwości dostosowania ich do preferencji dziecka w bardzo prosty sposób - kupując kolorowe szufladki lub oklejając meble specjalnymi naklejkami. Co więcej, białą płytę o wiele łatwiej pomalować, co pozwala odnowić zużyty sprzęt w jeden wieczór i nadać mu nowego charakteru. Innym sposobem na szybką zmianę aranżacji jest przemeblowanie pokoju, z czym poradzą sobie nawet najmłodsi, z ewentualnym wsparciem rodziców.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji