Aktywne filtry

Regały biurowe

Tanie regały biurowe od producenta

Zastanawiasz się, jakie meble w Twoim biurze pomogą Ci uporządkować przestrzeń i zadbać o to, aby dokumentacja znalazła się w odpowiednim miejscu i była łatwo dostępna dla pracowników? Sprawdź naszą ofertę regałów biurowych od producenta. Posiadamy w ofercie meble, dzięki którym szybko i sprawnie zaaranżujesz siedzibę swojej firmy. Zachęcamy do przeglądania asortymentu i dokonywania wyborów, dzięki którym Państwa biuro stanie się przestrzenią odpowiadającą w pełni odpowiadającą potrzebom zarówno pracowników, jak i ewentualnych Klientów.

Z czego wykonane zostały nasze regały do biura od producenta?

Nasze regały na biurka wykonujemy z płyty meblowej. To drewnopochodne tworzywo, które można pokryć okleiną lub laminatem. Wierzymy, że kolory i wzory płyty meblowej dostępne w naszym asortymencie w pełni odpowiedzą Państwa potrzebom. Umożliwiamy wybór dostosowany do potrzeb prawdziwych estetów - zarówno tych, którzy chcą urządzić swoje wnętrze w stylu klasycznym, jak i tych, którym zależy na aranżacji nowoczesnej, świadczącej o profesjonalizmie.

Jakie rodzaje regałów biurowych oferujemy?

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi regałami biurowymi przeznaczonymi do rozmaitych zastosowań oraz mogącymi tworzyć różne, złożone układy. Zapraszamy również do łączenia zarówno różnych typów regałów, jak i innych mebli dostępnych w naszym asortymencie.

Regały aktowe na dokumenty z drzwiami

Regały przeznaczone do magazynowania aktów i innych istotnych składowych dokumentacji to istotny element wyposażenia naszego sklepu internetowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oferty naszych regałów aktowych z drzwiami. To rozwiązanie pozwalające ochronić odpowiednio ważne dokumenty i procedury, zawierające dane osobowe pracowników czy Klientów.

Otwarte regały biurowe

To świetne rozwiązanie dla tych biur, w których większość pracowników potrzebuje dostępu do tych samych dokumentów. Takie regał ułatwia wgląd do segregatorów czy dokumentacji, sprawia także, że stają się one ‘widoczne na pierwszy rzut oka’ - pracownik podchodząc do takiego mebla, jest w stanie od razu stwierdzić, czy znajdzie w nim materiał, którego szuka.

Regały narożne na segregatory i dokumenty

Proponujemy naszym Klientom także regały narożne na segregatory i dokumenty. To rozwiązanie dedykowane do małych wnętrz, gdzie każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota. Regał narożny pomoże zagospodarować tę przestrzeń, która zazwyczaj pozostaje niewykorzystana, czy to w mieszkaniu, czy w biurze - kąty pomieszczeń. Mając to na uwadze, proponujemy naszym Klientom bogaty asortyment w zakresie mebli narożnych, dzięki którym możliwe jest funkcjonalne zagospodarowanie także mało ustawnych pomieszczeń.

Regał biurowy zamykany z półkami

Zamykany na klucz regał biurowy to propozycja dla tych osób, które chcą przechowywać tajną dokumentację w miejscu, do którego dostęp będą mieć jedynie wybrani pracownicy. Nie bez znaczenia jest fakt, że kluczyk do regału możemy powielić tyle razy, ilu mamy podwładnych, którzy powinni operować zawartością danego regału.

Dlaczego warto wybrać nasze regały biurowe od producenta?

Nasze regały biurowe zostały wykonane z najwyższą jakością, w trosce o staranne wykończenie. Chcemy, aby meble te w pełni odpowiadały potrzebom osób aranżujących biuro oraz tych, którzy będą korzystać z mebli pracowniczych i gabinetowych. Dodatkowo nasze produkty wyróżniają konkurencyjne ceny, dzięki którym wyposażenie siedziby firmy nie nadwyręża zbytnio firmowego budżetu. Zapewniamy również szybką realizację usług oraz oferujemy meble do samodzielnego montażu.

Co warto dokupić do regałów aktowych na dokumenty?

Do regałów do biura warto dokupić także inne meble biurowe, które pomogą w funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Uwadze naszych Klientów polecamy biurka biurowe różnego typu - komputerowe, narożne, z nadstawką bądź z szufladami. Zachęcamy także do przeglądania naszego asortymentu kontenerków, szaf biurowych i przegród biurowych oraz foteli i krzeseł. Nasza bogata oferta umożliwia kompleksowe wyposażenie siedziby firmy czy instytucji.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji