Aktywne filtry

Meble do pokoju młodzieżowego

Tanie meble do pokoju młodzieżowego od producenta

Chcesz urządzić pokój nastolatka? Zastanawiasz, jak zaaranżować wnętrze, aby jego wystrój podobał się młodemu człowiekowi? Sprawdź naszą ofertę tanich mebli do pokoju młodzieżowego i zainspiruj się rozwiązaniami, które oferujemy. Zapewniamy dostęp zarówno do systemów meblowych, dzięki którym kompleksowo wyposażysz pokój młodzieżowy, jak i poszczególnych mebli, o które możesz systematycznie uzupełniać pomieszczenie przeznaczone dla nastolatka.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli do pokoju młodzieżowego?

Nastolatek ma już zazwyczaj wyrobioną opinię na określone tematy - także te dotyczące wystroju wnętrz. Stąd przy wyborze mebli do pokoju młodzieżowego należy kierować się przede wszystkim gustem młodego człowieka. Spytajmy nastolatka, jakie kolory mu się podobają, czy woli prostsze, czy też bardziej ozdobne formy mebli. Weźmy też pod uwagę płeć - młody chłopak zapewne nie będzie gustował w jakichkolwiek zdobieniach, zaś nastoletniej dziewczynce może wymarzyć się oryginalny kolor wyposażenia wnętrz - np. limonkowy.

Kolejnym kryterium powinna być funkcjonalność danego zestawu mebli. Jeśli wiemy, że nasze nastoletnie dziecko ma tendencję do bałaganienia w szafie - wybierzmy tę z rozbudowanym układem półek. Taka szafa pomoże w utrzymaniu porządku dzięki szufladom czy wbudowanym wieszakom. Jeśli z kolei młody człowiek ma pasje malarskie czy inżynierskie - wybierzmy biurko do pokoju młodzieżowego z odpowiednio dużym blatem, tak, aby na biurku zmieścił się nie tylko komputer, ale także materiały kreślarskie czy inne akcesoria niezbędne do nauki oraz rozwijania talentów.

Jakie typy mebli do pokoju młodzieżowego oferujemy?

Pojemne szafy młodzieżowe

Nastoletnia szafa potrafi pękać w szwach - szczególnie w przypadku młodych dziewczyn - stąd dobrze, aby była pojemna. W naszym sklepie oferujemy szafy młodzieżowe wyposażone w różnorodne rozwiązania funkcjonalne - dodatkowe półki, szuflady, wieszaki etc.

Nowoczesne komody młodzieżowe

Komoda młodzieżowa jest wspaniałym uzupełnieniem szafy. Z pewnością z powodzeniem posłuży nastolatkowi do przechowywania bielizny, drobnych elementów garderoby czy niewielkich akcesoriów.

Młodzieżowe regały z szufladami

Tradycyjne regały nie są zbyt funkcjonalne - trudno na nich utrzymać porządek, a dodatkowo meble tego typu mają tendencję do szybkiego kurzenia się. Alternatywą dla takich mebli są młodzieżowe regały z szufladami - tylko częściowo otwarte na pokój.

Biurka różnego typu do pokoju młodzieżowego

Oferujemy biurka narożne, dzięki którym można funkcjonalnie zagospodarować niewielki pokój nastolatka. W asortymencie posiadamy również biurka proste, z szufladami, komputerowe lub te wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak nadstawki i kontenerki.

Zestawy mebli młodzieżowych

Chcesz, aby aranżacja pokoju Twojego dziecka była schludna i spójna? Nie uśmiecha Ci się przy tym poświęcać dużej ilości czasu na zakupy i spacery po sklepach meblarskich? Sprawdź naszą ofertę gotowych młodzieżowych zestawów meblowych, składających się z elementów takich jak szafy dla dzieci, regały, biurka czy komody.

Z czego wykonane zostały nasze meble do pokoju młodzieżowego?

Większość mebli do pokoju młodzieżowego wykonujemy z płyty meblowej. To uniwersalny, powszechnie stosowany materiał meblowy. W naszych produktach wykorzystywana jest płyta meblowa o grubości 18 mm. Sprawia to, że konstrukcja mebla jest solidna i wytrzymała, nie traci jednak na lekkości. Dodatkowo większość mebli do pokoju młodzieżowego dostępnych w naszej ofercie pokryta jest laminatem. Dzięki temu mają one jednolitą, gładką powierzchnię wpisującą się w wystrój nowoczesnych, młodzieżowych pokoi. Dodatkowym walorem produktów z laminowanej płyty meblowej jest łatwość utrzymania ich w czystości - a jak każdy rodzic wie, niektórzy nastolatkowie lubią bałaganić.

Meble do pokoju młodzieżowego - o co warto je uzupełnić?

Meble do pokoju młodzieżowego warto uzupełnić o wygodny młodzieżowy fotel obrotowy, który pozwoli młodemu człowiekowi komfortowo uczyć się i wypełniać codzienne obowiązki. Dobór fotela jest o tyle istotne, że wpływa na postawę oraz wciąż jeszcze kształtujący się kręgosłup nastolatka - stąd nie warto oszczędzać na jego zakupie.
//