Aktywne filtry

Komody

Tanie komody od producenta

Komoda to funkcjonalny mebel, dzięki któremu zyskujemy dodatkową przestrzeń na ubrania, akcesoria czy przedmioty do codziennego użytku. Oferowane przez nasz sklep internetowy tanie komody od producenta pomagają w uporządkowaniu domu, mieszkania lub siedziby firmy. Warto podkreślić, że nasze artykuły to wysokojakościowe produkty, a ich korzystna cena jest kompromisem między atrakcyjnymi dla Klienta kosztami oraz starannym wykończeniem.

Z czego wykonane są nasze komody od producenta?

Podstawowym materiałem, z którego wykonana została większość naszych mebli, jest płyta meblowa o grubości 18 mm. Taki materiał zapewnia meblowi zarówno wytrzymałość, jak i nieprzytłaczający wygląd - 18 mm to grubość płyty zapewniająca trwałość oraz jednocześnie umożliwiająca stworzenie lekkiej konstrukcji. Dodatkowo warto podkreślić, że komody dostępne w naszym asortymencie to komody z laminatu - specjalnie przygotowanej płyty meblowej. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami funkcjonalnymi komód z laminatu i wyboru produktu, który spełni Twoje oczekiwania zarówno w wymiarze praktycznym, jak i estetycznym.

Komody z laminatu - dla funkcjonalności i ładnego wyglądu

Pokrycie płyty meblowej laminatem sprawia, że powierzchnia płyty staje się wygładzona, a tym samym - łatwa w utrzymaniu. Służyć będzie więc zarówno jako mebel do salonu, jak i jako komoda do pokoju dziecięcego. Wystarczy bowiem co jakiś czas przetrzeć ją ściereczką, aby pozbyć się kurzu czy standardowych zabrudzeń, takich jak przykładowo ślady po kubkach z kawą. Laminat nie lubi agresywnych środków czyszczących - ewentualne plamy bez problemu wyczyścisz za pomocą łagodnych preparatów do mycia różnych powierzchni.

Dodatkowym walorem estetycznym laminatu jest fakt, że materiał ten może występować w różnych wersjach kolorystycznych. W naszym sklepie internetowym zainteresowaniem Klientów cieszą się białe komody z laminatu - ich uniwersalny, subtelny kolor sprawia, że taki mebel dobrze wygląda w każdym wnętrzu.

Tanie komody - dlaczego warto wybrać te z naszego sklepu?

Nasze tanie komody od producenta przyciągają Klientów nie tylko swoją konkurencyjną ceną, ale także starannym wykonaniem. Przykładamy dużą wagę nie tylko do jakości materiału, z którego zostały stworzone nasze meble, ale także do wykończenia produktów. Gwarantujemy solidność komód oraz ich piękny wygląd nawet po długim czasie eksploatacji. Dodatkowo oferta naszego sklepu internetowego zapewnia szeroki wybór i możliwość dopasowania komody do własnych potrzeb.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji