Aktywne filtry

Szafy biurowe

Tanie szafy biurowe na segregatory od producenta

Potrzebujesz pojemnych szaf, które pomieszczą dokumentację Twojej firmy? A może przedsiębiorstwo, które prowadzisz, opiera swoją działalność na pracy z aktami, raportami i innymi dokumentami? Z myślą o Tobie i innych przedsiębiorcach przygotowaliśmy ofertę szaf biurowych od producenta - solidnych i estetycznych mebli, dzięki którym siedziba firmy może zostać urządzona w sposób funkcjonalny i w pełni profesjonalny.

Z czego wykonane zostały nasze szafy biurowe od producenta?

Materiałem, z jakiego zostały wykonane nasze meble, jest płyta meblowa - drewnopochodne tworzywo powszechnie wykorzystywane w przemyśle meblarskim. Wykorzystujemy głównie płytę o grubość 18 mm, dzięki czemu nasze szafy biurowe są jednocześnie wytrzymałe, ale nie nazbyt masywne - postawienie ich w biurze nie przytłoczy pomieszczeń i nie zmniejszy ich optycznie.


Nasza hurtownia mebli oferuje szafy z frontami pokrytymi okleiną lub laminatem. Dzięki temu design naszych szaf jest zróżnicowany i pozwala na wybór mebla, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb konkretnej siedziby. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi każdy przedsiębiorca, freelancer czy osoba częściowo pracująca zdalnie bądź planująca własną działalność urządzi swoje biuro dokładnie tak, jak sobie wymarzyła.

Rodzaje szaf biurowych na segregatory dostępnych w naszej ofercie

Proponujemy naszym Klientom różne wykonania szaf biurowych na segregatory, różniące się między sobą konstrukcją mebla oraz zastosowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi.

Szafy z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiczkami

Wygodnie otwierane biurowe szafy drzwiczkowe ułatwią szybki dostęp do segregatorów i dokumentacji. Meble te umożliwią zmagazynowanie wszystkich niezbędnych akt w jednym miejscu, ochronią też dokumenty przed niszczeniem czy blaknięciem pod wpływem światła słonecznego.

Szafy narożne

Szafy narożne na segregatory to wybór dla tych osób, które potrzebują sprytnie zagospodarować małe biuro, gabinet, biuro rachunkowe lub niewielki pokój przeznaczony dla kilku pracowników. Meble te pozwalają na wykorzystanie problematycznych przestrzeni, jakimi są kąty pokoju. Biurowe szafy narożne dostępne w naszym asortymencie to produkty pojemne, mieszczące duże ilości dokumentacji.

Komu dedykujemy nasz asortyment szaf biurowych na segregatory?

Naszą ofertę dedykujemy wszystkim tym, którzy są na etapie urządzania biura. Nasze meble wpasują się w gusta zarówno właścicieli przedsiębiorstw, jak i opiekunów instytucji publicznych, urzędów etc. Nasze szafy biurowe na segregatory z powodzeniem sprawdzą się także w przypadku domowych gabinetów. Nie musisz być właścicielem firmy, aby korzystać z naszego asortymentu szaf biurowych i innych mebli, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych.

Dlaczego warto wybrać nasze szafy biurowe na segregatory od producenta?

Zaletami szaf biurowych dostępnych w naszym asortymencie są przede wszystkim trwałość, staranne wykończenie oraz funkcjonalny układ półek, ułatwiający segregację dokumentacji. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż wykonanie z płyty meblowej ułatwia utrzymanie szaf w czystości. Wystarczy bowiem przetrzeć mebel wilgotną szmatką nasączoną niewielką ilością detergentu, aby cieszyć się schludnym wyglądem szafy. Ta cecha jest wbrew pozorom dość istotną zaletą naszych szaf - wnętrze biurowe utrzymane w czystości świadczy o profesjonalizmie danej firmy lub instytucji.

Co warto dokupić do szaf biurowych od producenta?

Do naszych szaf biurowych od producenta warto dokupić również regały biurowe, które pomogą w zaaranżowaniu firmowej biblioteczki. Warto wyposażenie biura uzupełnić także o kontenerki pod biurko - będą one stanowiły cenne dla pracowników, dodatkowe schowki pod biurowym biurkiem. Jeśli urządzamy biuro i chcemy zadbać o komfort swój i podwładnych, zdecydujmy się na zakup praktycznych przegród oddzielających biurka oraz wygodnych fotele i krzesła. Pamiętajmy, że praca po 8 godzin dziennie w pozycji siedzącej może odbić się negatywnie na stanie naszego kręgosłupa - stąd ergonomiczne siedziska powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia wnętrz biurowych.
//