Aktywne filtry

Fotele obrotowe

Fotele, krzesła obrotowe biurowe

Coraz więcej mówi się o tym, jak ważne jest dbanie o prawidłową higienę pracy. By móc stworzyć jak najlepsze warunki do pracy, warto stanowisko pracy wyposażyć w dobrze dopasowane biurka biurowe oraz krzesła. W naszej ofercie znaleźć można produkty wysokiej jakości, z których bez trudu skomponujemy funkcjonalne biuro, zarówno domowe, jak i firmowe. Zachęcamy do przejrzenia naszych biurowych mebli i składania zamówień.

Z jakich materiałów powstają nasze krzesła obrotowe biurowe?

Przede wszystkim wszystkie sprzedawane przez nas obrotowe fotele do biurka są wykonane z materiałów najwyższej jakości, odpowiednio dobieranych do zastosowania krzeseł. Dbamy o ich wysoką trwałość oraz solidność. Każde krzesło wyposażone jest w stabilny stelaż (zazwyczaj metalowy), na którym umieszczane są wygodne siedziska. Te w zależności od modelu wykonywane są z tkanin lub skóry. Obrotowe fotele biurowe wyposażone są w oparcia z przewiewnych materiałów, dbających o prawidłową cyrkulację powietrza i zmniejszają pocenie się osób z nich korzystających. Siedziska foteli biurowych skórzanych i materiałowych są łatwe do utrzymania w czystości. Szybko i wygodnie je odświeżymy czy wyczyścimy plamy.

Podstawowe wymiary foteli obrotowych do biurka

Oferowane przez nas obrotowe fotele do biurek część wymiarów mają zgodnych ze standardami rynkowymi (szerokość siedzisk, wysokość, możliwą regulację), jednak w zależności od modelu część jest zmienna. Dlatego każdorazowo warto przeanalizować podawane przez nas rozmiary krzeseł obrotowych do biurka, by uniknąć nieścisłości. Wszystkie niezbędne dane umieszczamy w karcie produktu na naszej stronie.

Krzesła obrotowe biurowe będą różnić się pomiędzy sobą kształtami, jednak większość jest podobnych wymiarów. Nieco odbiegać mogą fotele gamingowe lub ergonomiczne krzesła do biura.

Jak wybrać funkcjonalne i nowoczesne fotele obrotowe?

Przed zakupem warto zastanowić się, w jaki sposób krzesło będzie użytkowane. Cechy, na które musimy zwrócić uwagę, wybierając nowoczesny fotel obrotowy to:

  • regulacje (podłokietników, oparcia),
  • możliwość zmiany wysokości siedziska,
  • rodzaj kółek, z naciskiem na to, by nie rysowały podłogi,
  • materiał, z którego wykonano siedzisko. Najważniejsze, by było przewiewne i łatwe do utrzymania w czystości,
  • stabilny stelaż (najlepiej z metalu),
  • jeśli mamy problemy z kręgosłupem lub długo pracujemy, warto wybierać spośród foteli ergonomicznych.

Jakie rodzaje krzeseł obrotowych do biurka oferujemy?

W sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt różnych krzeseł obrotowych do biurka. Różnią się między sobą nie tylko kolorem czy kształtem, ale również funkcjonalnościami, materiałami oraz przede wszystkim zastosowaniem. Możliwie szeroki wybór różnych foteli biurowych ułatwi naszym klientom wybór właściwego fotela do biura.

Wśród sprzedawanych przez nas modeli można znaleźć obrotowe krzesła materiałowe, skórzane, dla młodzieży, dzieci. Oferujemy również fotele i krzesła do salonu oraz krzesła stacjonarne.

Kto powinien kupić obrotowy fotel biurowy?

Oferta foteli biurowych obrotowych dedykowana jest zarówno do przedsiębiorstw, które chcą wyposażyć swoje biura w niezbędne meble, jak również do odbiorców indywidualnych. Obrotowe krzesła biurowe sprawdzą się wszystkim, którzy pracują przed monitorami oraz potrzebują solidnego wsparcia dla kręgosłupa, by stworzyć ergonomiczne miejsce pracy.

Gdzie jeszcze możemy wykorzystać obrotowe krzesła biurowe?

Najczęstszym miejscem, w którym wykorzystywane są nowoczesne fotele obrotowe do biura, siedziby firm. Mogą być jednak stosowane również w domach, w pracowniach, pokojach dla młodzieży, dzieci czy wszędzie tam, gdzie zlokalizowane są biurka i blaty do pracy.

Co warto dokupić wraz z nowoczesnymi fotelami obrotowymi?

Niezbędnym uzupełnieniem obrotowych krzeseł biurowych są biurka, zarówno te do biur, pokoju nastolatka, dziecka jak i komputerowej pracowni. Mogą być one części zestawu mebli biurowych, także do małego biura, albo dowolnie łączyć się z innymi produktami jak szafy do biura, regały, kontenerki oraz przegrody biurowe.

Zapraszamy do przejrzenia całej naszej oferty mebli.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji