Jesteśmy producentem i dystrybutorem solidnych oraz trwałych mebli dla urzędów. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć praktyczne i wytrzymałe regały, pojemne szafy na dokumenty, proste i narożne biurka, a także gotowe komplety mebli. Gwarantujemy duży wybór mebli pracowniczych o różnej stylistyce do Urzędu Miasta, Urzędu Pracy czy Starostwa Powiatowego. Wiemy, jak problematyczny bywa transport zakupionych produktów. Dlatego dostarczamy kurierem meble do siedziby danej komórki organizacyjnej.


meble od producenta dla urzędów

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli do urzędu?

Wybierając meble dla urzędu gminy, miasta, czy Urzędu Skarbowego pod uwagę należy wziąć przede wszystkim funkcjonalność biurkaszafy biurowej czy fotela, ale także design i kolor dopasowany do aranżacji danego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane rozwiązania zapewnią nie tylko komfort pracy urzędników, ale także porządek i wygodne przechowywanie teczek, dokumentów i akt. Dokonując zakupu, należy postawić na meble, które najlepiej zagospodarują dostępną w pomieszczeniu przestrzeń, tak aby zapewnić swobodne poruszanie się i magazynowanie rzeczy. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są meble pracownicze o różnej wielkości, aby każdy mógł bez problemu dobrać wyposażenie, które najlepiej sprosta konkretnym wymaganiom.

Szukasz biurka do urzędu, które poprawi komfort pracy? Sprawdź naszą ofertę solidnych i tanich biurek biurowych dla urzędów!

Jakie typy mebli do urzędów oferujemy?

Od momentu założenia naszego sklepu dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kompleksowy asortyment odpowiadający na potrzeby biur, urzędów czy firm. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można nowoczesne regały biurowe, poprawiające wydajność pracy biurka do biura oraz fotele i krzesła biurowe, czy praktyczne kontenerki.

Biurka i fotele biurowe do urzędów

W ofercie Meblowa 1 dostępne są odpowiednie biurka komputerowebiurka bez uchwytówbiurka z szufladami w wykonane w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Solidność zapewniają blaty z grubej płyty 25 mmBiurka proste i biurka narożne z łatwością można dopasować do dostępnej przestrzeni w urzędzie. Z kolei nasze ergonomiczne fotele biurowe pomogą zadbać o kręgosłupy pracowników, dzięki regulacji wysokości, oparcia czy zagłówka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są łatwe w czyszczeniu i posłużą przez długi czas.

Regały i szafy biurowe dla urzędów

Nasza oferta szaf i regałów biurowych od producenta pozwala sprawnie zaaranżować gabinety w urzędach i uporządkować dokumenty. Oferujemy regały zamykane i otwarte, które zapewniają łatwy dostęp do wniosków dla większej grupy pracowników. Zamykane szafy biurowe sprawdzą się do przechowywania dokumentacji z wrażliwymi danymi, której we wszystkich urzędach jest wyjątkowo dużo.

Kontenerki biurowe dla urzędów

Funkcjonalne kontenerki biurowe w prosty sposób rozwiążą problem przechowywania potrzebnych rzeczy i dokumentów do codziennej pracy. Dostępne są modele z szufladami i drzwiczkami w różnych kolorach, dzięki którym pracownicy urzędu utrzymają porządek na biurku.

Z czego wykonane zostały nasze meble dla urzędów? Materiały użyte do produkcji

Nasze meble przeznaczone dla urzędów wykonane są w wysokiej jakości płyty meblowej o grubości 18 mm. Drewnopochodny materiał charakteryzuje się naprawdę dużą trwałością i pozwala na tworzenie lekko wyglądających konstrukcji. W ofercie Meblowa 1 dostępne są również laminowane meble do urzędów Miasta, Urzędów Gmin, Urzędów Pracy itp. Materiał ten zapewnia gładką, jednolitą powierzchnię, co znacząco wpływa na utrzymanie ich czystości. Ważną zaletą regałów czy biurek wykonanych z laminowanej płyty są dostępne warianty kolorystyczne, dzięki czemu łatwo wybierzemy odpowiedni mebli do wystroju biura.

W jakich kolorach dostępna jest nasze kolekcja mebli dla urzędów?

Nasze aranżacje nie są przypadkowe, lecz wynikają ze szczegółowej analizy potrzeb pracowników urzędów. Meble dla urzędów, które sprzedajemy to biurka, regały, szafy, a także niesamowicie praktyczne kontenerki w wielu modnych kolorach, dzięki czemu można dobrać odpowiednie warianty do wystroju wnętrza. Ergonomiczne rozwiązania w kolorach sonoma, olcha, calvados oraz wenge zapewnią wygodną pracą przez wiele godzin.

W wielu urzędach w Polsce najlepiej sprawdzają się jasne barwy i proste wzornictwo. Z kolei meble w odcieniach olcha czy calvados ożywią każde wnętrze i nadadzą przyjemny, optymistyczny akcentem.

biurka z dostawą do urzędów w Polsce

W jakich urzędach znajdą zastosowanie nasze meble od producenta?

Trwałe i modne meble z asortymentu naszego sklepu doskonale sprawdzą się do stworzenia odpowiedniego stanowiska pracy w Urzędzie Miasta czy Urzędzie Gminy. Zwracamy uwagę na ergonomię i dostosowanie miejsca pracy do potrzeb pracownika oraz do rodzaju wykonywanych obowiązków. U nas w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzeba do umeblowania Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego, Urzędu Marszałkowskiego czy Urzędu Wojewódzkiego. Nasze meble doskonale spełnią swoją rolę w Urzędzie Statystycznym, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej (MOPS), Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędzie Stanu Cywilnego, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), Urzędzie Patentowym czy Urzędzie Ochrony Zabytków i innych urzędów działających na terenie całej Polski. Meble gabinetowe, które łączą design z funkcjonalnością, doskonale sprawdzą się gabinecie Burmistrza, Wójta, Starosty, Prezydenta Miasta bądź Marszałka Województwa.

Jakie inne meble mamy w ofercie, poza rozwiązaniami dla urzędów? 

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć nie tylko trwałe i modne meble dla urzędów, ale także rozwiązania dla biur, firm, meble dla instytucji, ośrodków kultury, szkół, sanepidów. Oferta z pewnością pomoże zrealizować najróżniejsze wizje dotyczącą aranżacji wnętrz. Sprawdź pozostałe kategorie mebli przeznaczonych do gabinetów, ale także do pomieszczeń domowych, w przypadku których oferujemy dowóz pod wskazany adres:

Zadbaj o ergonomiczne stanowiska pracy w urzędzie! Sprawdź naszą ofertę nowoczesnych mebli dla urzędów z dostawą na terenie całej Polski!