Aktywne filtry

Kontenerki biurowe

Tanie kontenerki biurowe od producenta

Zastanawiasz się, jak poprawić funkcjonalność swojego biurka? W miejscu przeznaczonym do pracy brakuje Ci przestrzeni, w której mógłbyś pomieścić potrzebne materiały i dokumenty? Sprawdź naszą ofertę tanich kontenerków pod biurko od producenta. Meble te pozwolą na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni roboczej, a dzięki temu, że całkowicie mieszczą pod biurkiem, nie zajmują we wnętrzu zbyt dużo miejsca. Kontenery biurowe mogą być zatem uzupełnieniem zarówno małych, jak i dużych gabinetów.

Kontenerki biurowe od producenta - co to za meble?

Kontenerki biurowe to niewielkie, dostawiane meble, mające postać małych regałów mieszczących się pod biurkiem. Zazwyczaj kontenery biurowe są zamykane, co chroni ich zawartość przed wypadnięciem i zniszczeniem. Mimo niewielkich rozmiarów meble te są pojemne i mogą pomieścić rozmaite książki, segregatory, dokumentację czy akcesoria niezbędne do pracy. Dzięki bogatemu asortymentowi kontenerów pod biurko nasi Klienci mogą wybierać spośród mebli otwieranych (tzw. drzwiczkowych) lub tych wyposażonych w wysuwane szuflady. Nasza oferta obejmuje kontenery w różnych wykonaniach i kolorach - tak, aby można było dobrać mebel do potrzeb konkretnego biura zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Z czego wykonujemy nasze kontenery pod biurko?

Większość naszych mebli, w tym kontenerów od producentów pod biurka, wykonywanych jest z płyty meblowej. To materiał drewnopochodny, tradycyjnie stosowany w meblarstwie ze względu na wytrzymałość i ekonomiczność. Kontenery biurkowe z naszego sklepu internetowego tworzone są z płyty o grubości 18 mm. Dzięki temu wyróżniają się jednocześnie solidnością i lekką budową, co sprawia, że taki kontener nie przytłacza wnętrza oraz można go w razie potrzeby łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce.

Dodatkowym walorem naszych kontenerków biurowych od producenta jest fakt, że meble te mogą być oklejane rozmaitymi typami oklein lub laminowane. Takie formy obróbki zapewniają kontenerom biurowym nie tylko ładny wygląd, ale także liczne zalety funkcjonalne. Przykładowo meble te bardzo łatwo wyczyścić - wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką namoczoną w wodzie z małym dodatkiem łagodnego detergentu.

Jakie rodzaje kontenerków biurowych oferujemy?

Kontener biurowy dąb sonoma

To kontener biurkowy w jasnym, niezwykle uniwersalnym odcieniu. Kontenery dąb sonoma wyróżniają się szlachetnym wyglądem dzięki powierzchni z widocznymi słojami drewna. Takie meble w szczególności sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, gdzie drewniane akcenty są elementami odpowiadającymi za przytulny klimat we wnętrzu.

Zamykany kontener pod biurko

Oferujemy kontenery pod biurko zamykane na kluczyk. Dzięki nim żadna niepożądana osoba nie dostanie się do firmowej dokumentacji lub osobistych materiałów. Takie meble to idealny wybór do biur, w których każdy z pracowników chce mieć zapewniona osobistą przestrzeń.

Kontenerek pod biurko z szufladami

Kontenerek pod biurko z szufladami sprzyja starannemu uporządkowaniu przedmiotów niezbędnych do wykonywania codziennych obowiązków. Mebel ten, dzięki wygodnie wysuwanym szufladom, pozwala w dowolnej chwili sięgnąć po potrzebną rzecz i bez problemu ją znaleźć.

Drzwiczkowy kontenerek biurowy

To rozwiązanie dla osób, które potrzebują sporej przestrzeni na przetrzymywanie określonego typu dokumentacji lub materiałów. Drzwiczkowy kontener jest znacznie pojemniejszy niż jego odpowiednik wyposażony w szuflady.

Co warto dokupić do kontenerów biurowych od producenta?

Kontener jest uzupełnieniem biurka biurowego, stąd zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą różnych typów biurek, w tym biurek narożnych, komputerowych, z szufladami czy nadstawką. Dodatkowo posiadamy bogaty asortyment foteli i krzeseł biurowych, w tym również krzesła i fotele ergonomiczne, dzięki którym można jeszcze bardziej podnieść komfort pracy - czy to swój, czy podwładnych. Zachęcamy również do wyboru przegród, regałów i szaf biurowych organizujących firmową przestrzeń. Wierzymy, że oferta naszego sklepu internetowego umożliwia kompleksowe wyposażenie gabinetów czy małych biur.