Aktywne filtry

Biurka szkolne dla dzieci

Tanie biurka szkolne dla dzieci od producenta

Szukasz dla swojego dziecka biurka szkolnego, dzięki któremu Twoja pociecha swobodnie odrobi lekcje i przygotuje się do zajęć? Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty biurek szkolnych. W asortymencie posiadamy produkty dostosowane do potrzeb zarówno młodszych, jak i starszych dzieci w wieku szkolnym. Zapewniamy szeroki wybór mebli umożliwiający znalezienie biurka, które spodoba się zarówno rodzicowi, jak i dziecku.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając biurko szkolne dla dzieci?

Przy wyborze szkolnego, ergonomicznego biurka biurowego należy priorytetowo potraktować potrzeby i komfort dziecka. Dobierzmy mebel o odpowiedniej wysokości, dostosowanej do wzrostu naszej pociechy oraz szerokim blacie, pozwalającym wygodnie rozłożyć książki, materiały do nauki oraz inne pomoce i narzędzia, dzięki którym nasze dziecko będzie rozwijać się i podnosić swoje umiejętności. Dopasujmy wymiary mebla do wieku dziecka, jego preferencji i możliwości.


Sprawdźmy też, czy biurko posiada ewentualne schowki w postaci szuflad, dodatkowych półek. Takie elementy pozwolą sprawniej zorganizować miejsce przeznaczone do nauki, a także wydzielić konkretną przestrzeń, która będzie dziecku kojarzyła się ze skupieniem i spokojną, uważną pracą.

Jak i z czego zostały wykonane nasze tanie biurka szkolne dla dzieci?

Atrakcyjna cena naszych tanich biurek szkolnych dla dzieci idzie w parze z jakością tych mebli. Do wykonania naszych biurek wykorzystana została płyta meblowa o grubości 18 mm. W zależności od potrzeb Klienta zapewniamy dostęp do biurek z powierzchnią pokrytą okleiną oraz laminowanych. Dużą popularnością w naszym sklepie internetowym cieszą się się biurka laminowane - z gładką, jednolitą kolorystycznie powierzchnią. Ich dużą zaletą są walory funkcjonalne - laminowaną powierzchnię można prosto wyczyścić, przecierając biurko wilgotną szmatką.

Jakie rodzaje biurek szkolnych dla dzieci oferujemy?

Biurka komputerowe

Biurka komputerowe dostosowane są do potrzeb osób pracujących czy to na laptopach, czy komputerach stacjonarnych. Posiadają specjalne miejsce na jednostkę centralną oraz blat (a często też nadstawkę) umożliwiającą wygodne umieszczenie na biurku monitora.

Biurka narożne

To typ mebla szczególnie polecany do niewielkich pomieszczeń. Biurko narożne to świetny sposób na zagospodarowanie kąta pokoju, czyli przestrzeni, która w wielu wnętrzach pozostaje niewykorzystana.

Biurka z szufladami

Biurka z szufladami umożliwiają przechowywanie potrzebnych pomocy naukowych w wygodnie wysuwanych szufladach. Dzięki nim dziecko będzie mogło w razie potrzeby sprawnie zlokalizować i wyjąć potrzebną książkę czy zeszyt.

Z jakimi dodatkami warto kupić tanie biurka szkolne dla dzieci?

Dzieci w wieku szkolnym potrzebują dużej ilości pomocy naukowych - mnóstwa książek (do każdego z przedmiotów), zeszytów, materiałów plastycznych (dzieci w podstawówce sporo malują, rysują). Aby pomieścić wszystkie te przedmioty i akcesoria, warto do biurka dokupić kontenerek - niewielki mebel mający formę schowka umieszczanego pod biurkiem. Coraz więcej dzieci korzysta z komputerów, tym bardziej że szkoła, próbując nadążyć za rozwijającą się technologią, proponuje najmłodszym zajęcia komputerowe - graficzne, programistyczne i inne. Stąd dobrze jest kupić dziecko biurko z nadstawką, na której można swobodnie ustawić nawet sporych rozmiarów monitor.

Co warto dokupić do biurka szkolnego dla dziecka?

Do biurka szkolnego warto dokupić przede wszystkim dziecięcy fotel obrotowy. Komfort przy odrabianiu lekcji czy przygotowywaniu się do sprawdzianów uwarunkowany jest bowiem nie tylko szerokością blatu biurka, ale także wygodą siedziska. Ergonomiczny, dopasowujący się do indywidualnych potrzeb fotel dodatkowo zadba o kręgosłup naszej pociechy. Dzieci w wieku szkolnym szybko rosną, stąd tak ważne jest, aby podczas odrabiania zadań domowych przyjmowały odpowiednią pozycję. Jeśli natomiast w jednym pokoju uczyć ma się kilkoro dzieci, warto zainwestować dodatkowo w funkcjonalne ścianki działowe do biurek, które zapewnią każdej z pociech odpowiednią ilość prywatności, dzięki czemu łatwiej będzie im się skupić.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji