Aktywne filtry

Biurka proste

Tanie biurka proste od producenta

Szukasz szkolnego biurka dziecięcego lub mebla pasującego do pokoju młodzieżowego? A może zależy Ci na biurku, przy którym będziesz mógł popracować po godzinach? Sprawdź nasz asortyment w tym zakresie. W ofercie posiadamy biurka proste o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki nam możesz wybierać spośród biurek komputerowych, z szufladami lub zdecydować się na duże biurka z nadstawkami.

Z czego wykonane są nasze biurka proste?

Nasze biurka wykonywane są z wysokojakościowej, drewnopochodnej płyty meblowej. Taki materiał w połączeniu ze starannym wykończeniem zapewnia im wysoką trwałość oraz wytrzymałość, które gwarantują możliwość użytkowania mebla przez wiele lat. W asortymencie posiadamy także biurka z płyty laminowanej (płyty pokrytej dodatkowo laminatem). Wyróżniają się one nowoczesnym wyglądem. Mają gładką powierzchnię ułatwiającą czyszczenie. Dostępne są w jasnych kolorach, w tym w białym - biurka w takiej barwie prezentują się niezwykle lekko, nadają się zatem do niewielkich wnętrz, w tym gabinetów o małym metrażu.

Na co zwrócić uwagę, kupując biurko proste?

Przede wszystkim zastanów się nad tym, do czego ma służyć biurko. Czy będziesz przy nim pracował głównie na komputerze, czy raczej potrzebujesz dodatkowej przestrzeni (np. do kreślenia projektów, sporządzania notatek czy innych materiałów)? W zależności od odpowiedzi na to pytanie wybierz biurko mniejsze lub większe. Pamiętaj o tym, żeby blat miał nie tylko wystarczającą szerokość, ale także głębokość. Zwróć uwagę także na przestrzeń pod biurkiem - powinna ona pozwalać osobie siedzącej na zajęcie przy biurku wygodnej pozycji.

Jakie odmiany biurek prostych są dostępne w naszej ofercie?

Zapewniamy dostęp do biurek z szufladami i półkami, gwarantującymi obecność dodatkowych, funkcjonalnych schowków. W asortymencie posiadamy nowocześnie wyglądające biurka bezuchwytowe z zamknięciem ,,na klik”. Osobom korzystającym z komputerów stacjonarnych dedykujemy naszą ofertę biurek komputerowych - z wydzielonym miejscem na monitor oraz jednostkę centralną.


Jeśli chodzi o design biurek, wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, gwarantując dostęp do biurek w różnych kolorach (biel, ciemne i jasne drewno) i kształtach (szuflady umieszczone po jednej lub dwóch stronach, nadstawki). Zachęcamy do wyboru mebla idealnie dopasowanego do potrzeb - zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Biurka proste - w jakim pomieszczeniu się sprawdzą?

Właściwie nie ma pomieszczenia, do którego nie pasowałyby nasze biurka proste. Z powodzeniem sprawdzą się one w pokoju dziecięcym - a jak wiadomo pokój ucznia wymaga wygospodarowania miejsca do nauki. Ze względu na proste, nowoczesne wzornictwo nasze produkty sprawdzą się jako biurka do pokoju młodzieżowego, ponieważ przypadną do gustu nastolatkom i młodym osobom, np. studentom. Z powodzeniem mogą zostać umieszczone w gabinecie wraz z innymi meblami biurowymi. Biurko proste to także taki element aranżacji, który nie przytłoczy wystroju sypialni lub salonu, w którym chcemy dyskretnie wydzielić nierzucający się w oczy kącik do pracy.

Co warto dokupić do biurka prostego?

Obowiązkowym dodatkiem do każdego biurka, także tego prostego, powinno być krzesło lub fotel zapewniający plecom odpowiednie oparcie. To kwestia nie tylko komfortu, ale przede wszystkim zdrowia. Osoby, które przez długi czas uczą się lub pracują przy komputerze, muszą w szczególności dbać o swoje plecy. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku dzieci, których kościec dopiero się kształtuje, a kręgosłup ulega w niektórych momentach rozwojowych gwałtownemu wydłużeniu. Stąd do prostego biurka biurowego należy dokupić fotel ergonomiczny, najlepiej także obrotowy - pozwalający swobodnie sięgać w różne obszary mebla.

Jeżeli planujemy w mieszkaniu wydzielić gabinet, a nawet osobne biuro, zastanówmy się nad systemami przeznaczonymi do biur i meblami gabinetowymi. Wybór takiego kompleksowego rozwiązania w postaci zestawu mebli umożliwia łatwe skomponowanie spójnej aranżacji. Regały, szafy, dodatkowe krzesła - wszystkie te elementy wyposażenia warto mieć w swoim gabinecie.
//