Aktywne filtry

Przegrody biurowe

Tanie przegrody biurowe od producenta oddzielające biurka 

Starannie, z dbałością o szczegóły urządziłeś biuro, ale Twoi pracownicy skarżą się na brak intymności i odpowiednich warunków do pracy? Asortyment naszego sklepu internetowego pomoże odpowiedzieć na potrzeby Twoich podwładnych. W ofercie posiadamy przegrody biurowe oddzielające biurka. To elementy, dzięki którym nie będziesz musiał rezygnować z otwartej przestrzeni biurowej. Jednocześnie, częściowo izolując dźwięki otoczenia i tym samym ułatwiając skupienie, zapewnisz każdemu pracownikowi spokój niezbędny do komfortowej, a zarazem efektywnej pracy.

Przegrody biurowe - co to za elementy?

Przegrody biurowe to płaskie elementy, które montuje się na brzegach biurek. Stosowane są one po to, aby oddzielić poszczególne stanowiska pracy lub zapewnić osobie siedzącej za biurkiem intymność i ochronić ją przed wzrokiem ciekawskich. To świetna opcja w przypadku tych pracowników, którzy cenią sobie prywatność i mają introwertyczne charaktery, a jednocześnie z racji na konieczność częstej pracy zespołowej muszą pracować na otwartej przestrzeni. Zastosowanie przegród w pewnym sensie umożliwia łączenie dwóch trybów pracy - w razie potrzeby można bowiem czy to ,,schować się” za przegrodą (i wykonać np. raporty wymagające skupienia), czy to wychylić się zza biurka i poprosić współpracowników o pomoc i konsultacje.

Z czego wykonane są przegrody oddzielające biurka?

Nasz sklep internetowy oferuje przegrody oddzielające biurka wykonane z płyty meblowej. To materiał powszechnie wykorzystywany w meblarstwie, m.in. do tworzenia biurek. Płyty meblowe wykorzystywane przez producenta naszych przegród mają grubość 18 mm. Taka grubość jest wystarczająca, aby element po zamontowaniu był solidny, trwały i odporny na uszkodzenia, a jednocześnie nie ograniczał przestrzeni roboczej na biurku.

Dostępne w naszej internetowej hurtowni przegrody pokryte są laminatem lub okleinami, co umożliwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb estetycznych i ogólnego wyglądu biura.

Przegroda biurkowa, czyli ścianka między biurka – jak wygląda jej montaż?

Przegroda biurkowa sprawdzi się w tej części pomieszczeń w biurze, gdzie biurka znajdują się dość blisko siebie. Jest to ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie, które powstrzyma ciekawskie spojrzenia, a także posłuży jako ekran dźwiękochłonny.

Podczas montażu przegrody należy zadbać o to, by została ona przymocowana w odpowiedni sposób – tylko wtedy pracownicy będą mieli pewność, że konstrukcja jest stabilna i pomoże wyciszyć dźwięki otoczenia. Sam montaż jest stosunkowo łatwy - polega głównie na użyciu dołączonych zacisków i uchwytów. Każda przegroda ma załączone do opakowania niezbędne dokumenty, takie jak gwarancja, ale również instrukcję, zgodnie z którą powinna przebiegać usługa montażu, czyli proces instalacji produktu.

W jaki sposób czyścić przegrodę biurkową?

Czyszczenie przegrody biurkowej, czyli podstawa jej prawidłowej pielęgnacji, powinno się odbywać tak często, jak jest to konieczne. Z uwagi na to, że jest ona łatwo mocowana, nawet jak zajdzie konieczność chwilowego demontażu, nie powinno z tym być większego problemu. Warto pamiętać o tym, że przegrodę należy odkurzać wyłącznie miękką końcówką – taką, która nie porysuje powierzchni ścianki, ani biurka.

Jeśli płyta PET tapicerowana jest poliestrową tkaniną, czyszczenie przegrody powinno odbywać się przy pomocy delikatnej, wilgotnej gąbki. Można też użyć specjalnej ściereczki do czyszczenia tapicerki. Obie rzeczy sprawdzą się w tym celu równie dobrze, a przegroda dzięki będzie wyglądała jak nowa – niemal zupełnie za darmo.

Nieco większe zabrudzenia należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia plam. Warto pamiętać jedynie o tym, by był on dość delikatny. Odpowiednie postępowanie podczas czyszczenia przegród biurowych zagwarantuje, że będą one służyć w biurach przez długie miesiące i lata.

Przegroda mocowana do biurka – jaki kolor produktu wybrać?

Nasz sklep to jednocześnie producent przegród biurkowych. Oferujemy produkty, występujące w kilku wariantach kolorystycznych. Do najczęściej wybieranych zaliczamy przegrody w odcieniu dąb sonoma i wenge. Są to dwa produkty w dość skrajnych kolorach, dlatego zazwyczaj wybierane są do wnętrz urządzonych w różnych stylach dekoratorskich, ale z opinii Klientów wynika, że sprawdzają się one tam idealnie. 

Nasi Klienci często składają również zamówienie na przegrody do biura w odcieniu olcha i calvados. Kolory te są dość ciepłe, dzięki czemu sprawią, że wnętrze będzie znacznie przytulniejsze. Dla biurek w ciemnym odcieniu – w zależności od stylu pomieszczenia – może sprawdzić się zarówno ciemnoszara, jak i biała przegroda. 

Gdzie sprawdzą się przegrody oddzielające biurka?

Nasze przegrody oddzielające biurka to produkty, które można zamontować w praktycznie każdym biurze, gabinecie czy siedzibie firmy. Sprawdzą się również w urzędach i innych instytucjach publicznych, gdzie istotna jest pewna doza prywatności - zwłaszcza, jeżeli praca polega przynajmniej częściowo na przyjmowaniu Klientów.

Szeroki wybór w zakresie designu naszych przegród biurowych umożliwia dopasowanie tych elementów do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. Korzystając z naszej oferty, dopasujesz przegrody oddzielające biurka do siedziby firmy zaaranżowanej czy to klasycznie, czy nowocześnie. Przegrody pokryte okleiną imitującą drewno dodadzą pomieszczeniu swobodnego, przytulnego klimatu, zaś te powleczone białym laminatem sprawią, że biuro będzie wyglądać czysto, schludnie i profesjonalnie.

Meble i akcesoria

Oferujemy meble, dzięki którym uzupełnisz swoje biuro o elementy pozwalające kompleksowo wyposażyć siedzibę firmy. Sprawdź nasz asortyment regałów biurowych, dzięki którym w łatwy sposób uporządkujesz dokumentację w Twojej firmie. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo operuje dużą ilością dokumentacji, wybierz szafy biurowe.

Pamiętaj też o wyposażeniu firmy w fotele i krzesła biurowe, czyli produkty, które pozwolą nie tylko komfortowo pracować podwładnym, ale także przyjmować wygodnie gości i ewentualnych Klientów.

Zestawy mebli do biur i siedzib firm

Jesteś jeszcze na etapie urządzania biura lub dopiero planujesz wystrój siedziby Twoje firmy? Z pomocą przyjdzie Ci nasza oferta mebli pracowniczych - w tym tych gabinetowych lub specjalnie dedykowanych, np. do biura rachunkowego lub małego biura.

Dzięki asortymentowi gotowych zestawów mebli biurowych zyskasz możliwość zaaranżowania biura „od ręki” - nie będziesz musiał martwić się, czy biurka w biurze pasują do regałów oraz czy dany zestaw mebli w wystarczającym stopniu odpowiada na potrzeby biurowe.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie, dzięki którym zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. Zapoznaj się z tym, jakie są aktualne promocje i skorzystaj z nich przy okazji najbliższych zakupów!