Aktywne filtry

Przegrody biurowe

Tanie przegrody biurowe od producenta oddzielające biurka 

Starannie, z dbałością o szczegóły urządziłeś biuro, ale Twoi pracownicy skarżą się na brak intymności i odpowiednich warunków do pracy? Asortyment naszego sklepu internetowego pomoże odpowiedzieć na potrzeby Twoich podwładnych. W ofercie posiadamy przegrody biurowe oddzielające biurka. To elementy, dzięki którym nie będziesz musiał rezygnować z otwartej przestrzeni biurowej, a jednocześnie zapewnisz każdemu podwładnemu spokój niezbędny do komfortowej, a zarazem efektywnej pracy.

Przegrody biurowe - co to za elementy?

Przegrody biurowe to płaskie elementy, które montuje się na brzegach biurek. Stosowane są one po to, aby oddzielić poszczególne stanowiska pracy lub zapewnić osobie siedzącej za biurkiem intymność i ochronić ją przed wzrokiem ciekawskich. To świetna opcja w przypadku tych pracowników, którzy cenią sobie prywatność i mają introwertyczne charaktery, a jednocześnie z racji na konieczność częstej pracy zespołowej muszą pracować na otwartej przestrzeni. Zastosowanie przegród w pewnym sensie umożliwia łączenie dwóch trybów pracy - w razie potrzeby można bowiem czy to ,,schować się” za przegrodą (i wykonać np. raporty wymagające skupienia), czy to wychylić się zza biurka i poprosić współpracowników o pomoc i konsultacje.

Z czego wykonane są przegrody oddzielające biurka?

Nasz sklep internetowy oferuje przegrody oddzielające biurka wykonane z płyty meblowej. To materiał powszechnie wykorzystywany w meblarstwie, m.in. do tworzenia biurek. Płyty meblowe wykorzystywane przez producenta naszych przegród mają grubość 18 mm. Taka grubość jest wystarczająca, aby element po zamontowaniu był solidny, trwały i odporny na uszkodzenia, a jednocześnie nie ograniczał przestrzeni roboczej na biurku.

Dostępne w naszej internetowej hurtowni przegrody pokryte są laminatem lub okleinami, co umożliwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb estetycznych i ogólnego wyglądu biura.

Gdzie sprawdzą się przegrody oddzielające biurka?

Nasze przegrody oddzielające biurka to elementy, które można zamontować w praktycznie każdym biurze, gabinecie czy siedzibie firmy. Sprawdzą się również w urzędach i innych instytucjach publicznych, gdzie istotna jest pewna doza prywatności - zwłaszcza, jeżeli praca polega przynajmniej częściowo na przyjmowaniu Klientów.

Szeroki wybór w zakresie designu naszych przegród biurowych umożliwia dopasowanie tych elementów do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. Korzystając z naszej oferty, dopasujesz przegrody oddzielające biurka do siedziby firmy zaaranżowanej czy to klasycznie, czy nowocześnie. Przegrody pokryte okleiną imitującą drewno dodadzą pomieszczeniu swobodnego, przytulnego klimatu, zaś te powleczone białym laminatem sprawią, że biuro będzie wyglądać czysto, schludnie i profesjonalnie.


Meble i akcesoria

Oferujemy meble, dzięki którym uzupełnisz swoje biuro o elementy pozwalające wyposażyć siedzibę firmy kompleksowo. Sprawdź nasz asortyment regałów biurowych, dzięki którym uporządkowanie dokumentacji w Twojej firmie przestanie być problemem. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo operuje dużą ilością dokumentacji, wybierz szafy biurowe. Pamiętaj też o wyposażeniu firmy w fotele i krzesła biurowe, które pozwolą nie tylko komfortowo pracować podwładnym, ale także przyjmować wygodnie gości i ewentualnych Klientów.

Zestawy mebli do biur i siedzib firm

Jesteś jeszcze na etapie urządzania biura lub dopiero planujesz wystrój siedziby Twoje firmy? Z pomocą przyjdzie Ci nasza oferta mebli pracowniczych - w tym tych gabinetowych lub specjalnie dedykowanych, np. do biura rachunkowego lub małego biura. Dzięki asortymentowi gotowych zestawów mebli biurowych zyskasz możliwość zaaranżowania biura ‘od ręki’ - nie będziesz musiał martwić się, czy biurka w biurze pasują do regałów oraz czy dany zestaw mebli w wystarczającym stopniu odpowiada na potrzeby biurowe. Zachęcamy do zakupów, dzięki którym zaoszczędzisz czas, a dzięki naszym konkurencyjnym cenom - także pieniądze.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji