Aktywne filtry

Fotele i krzesła biurowe

Tanie fotele i krzesła biurowe od producenta

Czeka Cię wyposażenie siedziby firmy, ale nie chcesz przepłacać? A może chciałbyś kupić Twojemu dziecku wygodny fotel w korzystnej cenie? Bez względu na to, czy jesteś Klientem firmowym, czy indywidualnym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą foteli i krzeseł biurowych. Zapewniamy dostęp do produktów w konkurencyjnych cenach, wygodnych i funkcjonalnych.

Jakie rodzaje foteli i krzeseł biurowych oferujemy?

Większość naszych foteli i krzeseł to produkty zaprojektowanie zgodne z zasadami ergonomii. To szczególnie istotne w czasach, kiedy pracujemy sporą ilość godzin, a często także po przyjściu do domu przebywamy głównie w pozycji siedzącej. Ergonomiczne fotele i krzesła pomagają zadbać o kręgosłup i sprawić, by codzienne obowiązki pracownicze nie kojarzyły się z bólem i odrętwieniem. Zakup takich mebli do biura to wyraz troski o pracownika.


Nasi Klienci chętnie wybierają zarówno do biur, jak i domów i mieszkań fotele obrotowe. Takie meble umożliwiają wygodną pracę oraz zapewniają mobilność podczas wykonywania obowiązków. Dzięki nim łatwo sięgnąć do dowolnej szuflady biurowego biurka lub kontenerka biurowego. W asortymencie posiadamy także fotele stacjonarne, eleganckie fotele skórzane oraz standardowe fotele materiałowe.

Co wyróżnia nasze fotele i krzesła biurowe?

Każdy z mebli dostępnych w naszej hurtowni internetowej wykonany jest z dużą starannością, co przekłada się nie tylko na ładny wygląd mebla, ale także jego trwałość. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty służyły swoim właścicielom przez wiele lat. Nasze fotele i krzesła biurowe są łatwe w utrzymaniu - wykonane zostały z materiałów, które wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, aby cieszyć się schludnym, czystym meblem.


Nie bez znaczenia jest także bardzo konkurencyjna cena naszych foteli i krzeseł biurowych. Staramy się, aby nie tylko nasze meble, ale także warunki realizacji zamówienia odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów. Oferujemy również większość produktów w wersji do samodzielnego montażu. Ogranicza to problem związany z transportem mebli - fotel rozłożony na części i zapakowany do płaskiego kartonu zmieści się z powodzeniem w standardowym bagażniku auta osobowego.

Gdzie sprawdzą się nasze tanie fotele i krzesła biurowe?

Pomieszczenia, w przypadku których warto rozważyć zakup naszych foteli i krzeseł biurowych, to:
  • pokój dziecięcy - już kilkulatek potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł swobodnie porysować, pouczyć się pisania pierwszych literek czy potrenować jakiekolwiek inne umiejętności czy to manualne, czy intelektualne.
  • pokój nastolatka - wyposażenie pokoju młodzieżowego musi uwzględniać fakt, że młody człowiek spędza dużo czasu, ucząc się. Egzamin gimnazjalny, później szkoła średnia zakończona maturą - ścieżka edukacji wymaga od młodzieży włożenia sporej ilości wysiłku w samodzielną naukę.
  • mały gabinet - nawet najmniejszy gabinet nie obejdzie się bez choćby jednego krzesła lub fotela stojącego w sąsiedztwie biurka. Odpowiednio dobrane siedzisko powinno wpasowywać się w wygląd wnętrza oraz być jak najwygodniejsze.
  • przestrzenie biurowe - w tym przypadku należy zadbać o spójność aranżacji w obrębie całej przestrzeni biurowej. Urządzając siedzibę przedsiębiorstwa, wybierzmy jeden typ foteli. Zdecydujemy się na produkt regulowany w jak największej liczbie płaszczyzn. Dzięki temu, mimo zakupu tylko jednego modelu fotela, odpowiemy na indywidualne potrzeby pracowników.

Co warto dokupić do naszych tanich foteli i krzeseł biurowych?

Funkcjonalne biurka

Zapewniamy wybór spośród różnych rodzajów biurek - produktów dedykowanych (np. do biura rachunkowego) lub tych o uniwersalnym przeznaczeniu. W asortymencie posiadamy biurka narożne, komputerowe czy z dodatkową nadstawką. Polecam zakup także funkcjonalnych przegród biurkowych.

Pojemne szafy i regały

Szafy biurowe to najprostszy ze sposobów na ukrycie przed wzrokiem osób odwiedzających biuro stosów dokumentów. Regały umożliwiają z kolei pracownikom łatwy dostęp do segregatorów czy tej dokumentacji, która wykorzystywana jest na bieżąco w codziennej pracy.
//