Jesteśmy producentem nowoczesnych mebli biurowych i gabinetowych. Oferujemy rozwiązania starannie wykończone i zaprojektowane z myślą o małych i dużych gabinetach, biurach, ośrodkach kultury, urzędach, instytucjach, szkołach, gminach itp. Tanie meble biurowe dowozimy kurierem pod wskazany adres na terenie całej Polski, w tym także Bełchatowa. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość naszych usług i produktów. Gwarantujemy duży wybór biurek i mebli gabinetowych o różnej stylistyce i na każdą kieszeń. Zobacz też: zestawy mebli biurowych


meble biurowe i gabinetowe z dostawą do Bełchatowa

Biurka do biura i gabinetu

Wyposażenie biura lub gabinetu zaczyna się przeważnie od wyboru biurka. Stanowi ono centralny punkt gabinetu, dlatego ważne, aby zapewniało maksymalną funkcjonalność, ale także odznaczało się eleganckim i nowoczesnym wyglądem. W ofercie sklepu Meblowa 1 dostępne są tanie meble zaprojektowane z myślą o różnych stanowiskach pracy m.in. biurka z szufladamibiurka prostebiurka narożnebiurka komputerowe oraz biurka bez uchwytówWykonanie z płyty laminowanej zapewnia odporność na zarysowania.

Zadbaj o ergonomiczne stanowiska pracy w firmie! Sprawdź ofertę naszych biurek pracowniczych z dostawą do Bełchatowa!

Jakie inne rodzaje mebli biurowych i gabinetowych oferujemy klientom z Bełchatowa?

Przy urządzaniu funkcjonalnego miejsca pracy nie można zapomnieć o pozostałych rodzajach mebli składających się na funkcjonalną przestrzeń urzędu, biura, gabinetu, instytucji. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę mebli biurowych i gabinetowych. Komfort i dobrze zorganizowane stanowisko pracy zapewniają ergonomiczne fotele biurowe, poręczne kontenerki biurowe oraz proste w montażu przegrody biurowe. Polecamy również zwrócić uwagę na wysokiej jakości regały i szafy biurowe w wielu wariantach. Polecamy ofertę w zakresie mebli dla instytucjimebli dla urzędów w Bełchatowie i całej Polsce.

Kontenerki biurowe

Kontenerki biurowe stanowią funkcjonalne uzupełnienie biurek z naszej oferty. Posiadają półki lub szuflady przystosowane do przechowywania materiałów biurowych, takich jak długopisy, zszywacze, formularze czy ważne dokumenty. Wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej, która zapewnia trwałość i lekką konstrukcję.

Szafy biurowe i gabinetowe

W gabinecie i biurze niezbędne jest miejsce do przechowywania. W pojemnej szafie biurowej z łatwością pomieścisz ważne dokumenty, segregatory, akta, a także ubrania. Bezpieczeństwo przechowywania gwarantują modele zamykane na klucz. Stylistyka, w jakiej zostały wykonane, sprawia, że w połączeniu z regałem i kontenerkiem stworzą idealną przestrzeń do magazynowania faktur, sprzętów i katalogów.

Fotele i krzesła biurowe

Elementem, którego obok biurka nie może zabraknąć w gabinecie lub przestrzeni biurowej, jest wygodny fotel obrotowy. Na naszej stronie dostępny jest w wielu różnych wariantach. Fotele ergonomiczne idealnie dostosowują się do budowy ciała i chronią kręgosłup podczas wielogodzinnej pracy. Wybór takiego modelu to wyraz troski o pracowników i wydajność pracy.

biurka z dostawą do Bełchatowa

Pozostałe meble, które mamy w ofercie, poza meblami gabinetowymi

Oferta naszego sklepu internetowego nie ogranicza się jedynie do rozwiązań biurowych. Pomożemy wyposażyć siedzibę firmy oraz pomieszczenia w domu w nowoczesne meble do salonumeble do sypialnimeble młodzieżowe. Znajdziesz u nas m.in. toaletki kosmetyczneszafki nocnestoliki kawowe.

Co wyróżnia ofertę naszych tanich mebli biurowych i gabinetowych?

Wszystkie meble biurowe i gabinetowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego wyróżnia unikalny stosunek jakości do ceny. Zapewniamy meble do biur i gabinetów starannie wykonane i w nowoczesnym wzornictwie. Przy projektowaniu mebli zwracamy dużą uwagę na wygodę i ergonomię użytkowania. Nasze meble pracownicze występują w różnych kolorach, dzięki czemu ich dopasowanie do obecnej lub przyszłej aranżacji biura nie stanowi wyzwania.

Krótko o Bełchatowie

Bełchatów zlokalizowany jest na terenie województwa łódzkiego i oddalony o około 50 km od Łodzi. Miasto zamieszkuje ponad 55 tysięcy mieszkańców. Przez lata rozwój miejscowości napędzany był przez przemysł włókienniczy. W Bełchatowie znajduje się największa i najnowocześniejsza kopalnia węgla brunatnego, która jest otwarta dla zwiedzających. Ma aż 200 m głębokości, 12 km długości i 3 km szerokości.

Meble biurowe Bełchatów - zdjęcia przykładowych realizacji

Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BełchatówZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BełchatówZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BełchatówZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Bełchatów
Zestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BełchatówZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura BełchatówZestaw mebli biurowych, gabinetowych, biurka do biura Bełchatów

Biurka i meble biurowe z dostawą do Bełchatowa i nie tylko - gdzie jeszcze dostarczamy nasze produkty?

Nasza działalność opiera się na sprzedaży mebli przez internet. Dostarczamy kurierem meble biurowe i gabinetowe do urzędów, instytucji, ośrodków kultury, sanepidów, stowarzyszeń, biur nieruchomości, gmin na terenie całego kraju, w tym do takich miejscowości, jak Opole, Gliwice, Tarnowskie Góry, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Bytom oraz Myszków.

Prowadzisz biuro w Bełchatowie? Skompletuj z naszą ofertą nowoczesny zestaw mebli do biura!