Regał młodzieżowy z drzwiczkami i szufladą NEO 02

Regał młodzieżowy z drzwiczkami i szufladą NEO 02

299,00 zł
Brutto
Regał młodzieżowy, biurowy - zamykany.
Kolor
Ilość Dostępne

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Dostawa od 3 do 7 dni. Dostawa od 3 do 7 dni.
  • 30 dni na zwrot. 30 dni na zwrot.

O regale

Planując zakup oferowanych przez nas mebli systemowych, warto rozważyć zakup regału Neo 02. Bryła ta powstała na bazie regału o symbolu 01 i wyposażona została w dwuskrzydłowe drzwi. Jest to o tyle praktyczne rozwiązanie, że nawet pomimo nieporządku zostawionego na półkach np. przez bawiące się dziecko, można łatwo go zamaskować, zwyczajnie zamykając fronty regału. Regał Neo 02 jest jednym z elementów Systemu Neo, który to charakteryzuje się wyeliminowaniem uchwytów zarówno z szuflad, jak i drzwi (na rzecz zatrzasku typu ‘klik’) oraz osadzeniem na eleganckich, satynowych stopkach.

Z jakich materiałów został wyprodukowany regał Neo 02?

Zaczynając od akcesoriów, do regału młodzieżowego Neo 02 wykorzystujemy okucia (wkręty, mimośrody, konfirmaty itp.) najlepszych polskich producentów (Rejs, Marcopolo, Akces i inni). Przy produkcji korzystamy z płyt meblowych wiórowych o grubości 18mm. Okleina używana do obrabiania krawędzi elementów pochodzi z tworzywa typu ABS, o grubości 0,6mm, będącego bardzo mocnym i trwałym materiałem.

O nas

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty tworzymy w fabryce zlokalizowanej w Czarnym Lesie pod Częstochową. Na rynku jesteśmy już ponad 20 lat, a nasze meble wypełniają przestrzenie tysięcy polskich mieszkań, domów i biur.

Dostawa mebli z Systemu Neo

Elementy Systemu Neo (biurka, komody, regały) nabywać można pojedynczo, wtedy każdy element ma przypisaną cenę transportu. Można również nabyć kilka brył, wtedy meble wysyłamy na palecie zbiorczej, której koszt wynosi 180zł przy płatności z góry.

 

Zapraszamy do zakupów!

Wysokość [cm]
183
Szerokość [cm]
65
Głębokość [cm]
37
Waga [kg]
50
Regał Neo 02

Opis

Wysokość [cm]
183
Szerokość [cm]
65
Głębokość [cm]
37
Waga [kg]
50

Inne meble z tej kategorii

(Jest 2 produktów w tej samej kategorii)

Komentarze

Napisz swoją opinię

Regał młodzieżowy z drzwiczkami i szufladą NEO 02

Regał młodzieżowy, biurowy - zamykany.

Napisz swoją opinię