Biurko komputerowe narożne z szufladami Neo

O biurku

Biurko narożne Neo jest jednym z elementów systemu o tej samej nazwie. Jego cechy charakterystyczne to: brak uchwytów w szufladach oraz zastosowanie plastikowych stopek, dzięki czemu mebel prezentuje się bardzo designersko; dwie pojemne półki na akcesoria (np. drukarkę, słuchawki, gry, czy książki) oraz duży, wygodny blat. Biurko może służyć zarówno uczniowi, studentowi, czy osobie pracującej, spędzającej dużo czasu przed biurkiem i potrzebującej wiele miejsca na wszystkie swoje akcesoria.

Tylna (dłuższa) część biurka narożnego Neo została również oklejona i obrobiona, dzięki czemu biurko narożne może być ustawione właśnie tę częścią do wejścia do pokoju, nie tracąc przy tym walorów estetycznych.

Z jakich materiałów zostało wyprodukowane biurko narożne Neo?

Nasze produkty wytwarzamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów. Nie inaczej jest w przypadku biurka narożne Neo. Do jego produkcji używamy płyty meblowej laminowanej o grubości 18mm, okleiny typu ABS o grubości 0,6mm oraz okuć polskich i zagranicznych dostawców.

O nas

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty tworzymy w fabryce zlokalizowanej w Czarnym Lesie pod Częstochową. Na rynku jesteśmy już ponad 20 lat, a nasze meble wypełniają przestrzenie tysięcy polskich mieszkań, domów i biur.

Dostawa mebli z Systemu Neo

Elementy Systemu Neo (biurka, komody, regały) nabywać można pojedynczo, wtedy każdy element ma przypisaną cenę transportu. Można również nabyć kilka brył, wtedy meble wysyłamy na palecie zbiorczej, której koszt wynosi 180zł przy płatności z góry.

 

Zapraszamy do zakupów!

Wysokość [cm]
75
Szerokość [cm]
124
Głębokość [cm]
85
Waga [kg]
60
Biurko Neo

Opis

Wysokość [cm]
75
Szerokość [cm]
124
Głębokość [cm]
85
Waga [kg]
60

Inne meble z tej kategorii

(Jest 2 produktów w tej samej kategorii)

Komentarze

Oceń 

2019-08-16

Eleganckie, biurko narożne, bardzo łatwe w monatrzu, przesyłka ekspresowa, wszystko jest w jak najlepszym porządku

Oceń 

2019-08-08

Godne polecenia biurko, niska cena, ale jakość bardzo dobra, czytelna instrukcja, świetna obsługa

Oceń 

2019-06-28

Fajen biureczko. Szyfladki, pułeczki, wszystko co trzeba to sie miesci i o to chodzi. Funkcjonalne i wygodne, takie, dobrze wykonane, łatwe do złożenia, przesyłka tez super, szybka i nic nie zmiszczone.

Oceń 

2019-04-11

Świetne biurko, jesteśmy z mężem ogromnie zachwyceni z zakupu tego typu biurka. Wpadliśmy na tą stronę przez przypadek, ale znaleźliśmy dokłanie to czego szukaliśmy. Buirko pomimo, że jest tanie, to jest bardzo dobrze wykonane, ponadto instrukcja montarzu jest banalnie prosta. Będziemy polecać innym ten sklep

Napisz swoją opinię

Biurko komputerowe narożne z szufladami Neo

Nowoczesne, designerskie biurko komputerowe dla dzieci, młodzieży.

Napisz swoją opinię