Toaletka z oświetleniem - kobiece marzenie, które uprzyjemni codzienne wykonywanie makijażu

person Autor: Paulina z Meblowej 1 list Kategoria: Użytkowanie mebli Dodano w comment Liczba komentarzy: 0 favorite Wyświetleń: 718

Pomysły na kobiece toaletki LED

Toaletka kosmetyczna to coraz popularniejszy mebel w naszych domach. Najczęściej sięgają po nią młode kobiety, którym marzy się wygodne miejsce do wykonywania makijażu i przechowywania kosmetyków. Wybór tej idealnej nie jest jednak prostym zadaniem. Oto kilka wskazówek, które ułatwią wybranie idealnej toaletki z oświetleniem do wykonywania makijażu. Zapraszamy do lektury.

1. Toaletka z oświetleniem czy bez - co będzie lepsze?
2. Na co zwrócić uwagę, wybierając nowoczesną toaletkę z oświetleniem do makijażu?
3. Kosmetyczna toaletka z szufladami i szafkami - zadbaj o miejsce do przechowywania
4. Jakie lustro w toaletce z oświetleniem będzie najlepsze?
5. Siedzisko do toaletki kosmetycznej z oświetleniem - czym kierować się podczas wyboru?
6. Toaletka z oświetleniem LED do makijażu - gdzie najlepiej ją postawić?
7. Jaka toaletka do makijażu będzie najlepsza?

Toaletka z oświetleniem czy bez - co będzie lepsze?

W internetowych sklepach z meblami znaleźć możemy kilka różnych typów toaletek kosmetycznych. Jednym z najważniejszych podziałów jest ten na toaletki z oświetleniem i bez niego. Podczas wykonywania makijażu bardzo ważne jest światło. Jeśli będzie zbyt słabe lub o złej temperaturze barwowej, może uniemożliwić nam wykonanie prawidłowego makijażu. Z kolei zbyt mocne światło sprawi, że utrudnione stanie się dobieranie kolorów cieni do powiek czy konturowanie.

Chcesz mieć praktyczne miejsce w swojej sypialni lub salonie, gdzie wykonasz codzienny makijaź, gdy inni domownicy zajmują łazienkę? Odwiedź nasz sklep i wybierz toaletkę z oświetleniem!

Na co zwrócić uwagę, wybierając nowoczesną toaletkę z oświetleniem do makijażu?

Wybierając toaletkę do makijażu, powinniśmy więc skupić się na kwestii oświetlenia. Toaletka z oświetleniem LED, które jest wbudowane w lustro, daje tę przewagę, że światło rozmieszczone jest równomiernie, nie będzie więc dawało zbędnych cieni. LED-y są dodatkowo energooszczędne, a te dodane do toaletek mają odpowiedni kolor, który nie przekłamuje kolorów w makijażu. Oczywiście możemy kupić toaletki kosmetyczne bez oświetlenia i dobrać je samodzielne, ale będzie nam zdecydowanie trudniej.

Kosmetyczna toaletka z szufladami i szafkami - zadbaj o miejsce do przechowywania

Kolejną kwestią kluczową dla doboru idealnej dla nas toaletki kosmetycznej jest to, czy będzie ona posiadała dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci szuflad bądź nawet szafki z półkami. To, czy są one nam niezbędne, zależy wyłącznie od tego, jak wiele kosmetyków, perfum czy dodatków chcemy trzymać na toaletce. Niemniej polecamy wybieranie toaletek z miejscem do przechowywania, ponieważ dzięki temu łatwiej będzie zadbać o higienę kosmetyków czy przyborów do makijażu (chociażby ukryjemy pędzle przed kurzem). Szuflady mogą przydać się również do schowania innych przedmiotów.

Jakie lustro w toaletce z oświetleniem będzie najlepsze? 

Choć dostaniemy toaletki bez luster (przypominają bardziej biurka), to zdecydowanie wygodniejsze są te z dużym lustrem. Takie toaletki kosmetyczne są najwygodniejsze do wykonywania makijażu. Duża powierzchnia oświetlonego lustra zapewnia zdecydowanie lepszy komfort użytkowania niż korzystanie z małego, podręcznego lusterka. Nie ma jednak znaczenia to, jakiego kształtu lustro będzie miała nasza toaletka, każde spełni swoją rolę, a formę dostosujmy do swoich upodobań.

Czym kierować się, wybierając toaletkę z oświetleniem LED

Siedzisko do toaletki kosmetycznej z oświetleniem - czym kierować się podczas wyboru?

Wybierając toaletkę kosmetyczną, nie możemy zapominać, że by korzystać z jej funkcjonalności konieczne jest dopasowanie do niej odpowiedniego siedziska.

Zdaniem eksperta 

By móc wygodnie korzystać z kosmetycznej toaletki, konieczne jest wyposażenie jej w wygodne siedzisko. Może to być fotel lub krzesło lub specjalny taboret do toaletki. Ważne, by został wysokością dopasowany do naszego wzrostu i samej toaletki. Pamiętajmy, by dobierać siedzisko pod kątem naszych preferencji i upodobań, a także ewentualnych problemów zdrowotnych - Paulina z Meblowej

Toaletka z oświetleniem LED do makijażu - gdzie najlepiej ją postawić?

Jeśli już wybierzemy idealną dla siebie toaletkę z oświetleniem do makijażu, musimy rozważyć, gdzie najlepiej ją postawić. Poza aspektami wizualnymi i dopasowaniem toaletki do pozostałych mebli jak komody, szafy, stoliki kawowe czy regały, kluczowe jest postawienie jej tak, by miała dostęp do światła naturalnego. Pamiętajmy, że zawsze będzie miało ono przewagę nad oświetleniem sztucznym (nawet tym najmocniejszym). Dlatego najlepszy miejscem na umieszczenie toaletki do makijażu będą okolice okna. Dostęp do światła słonecznego nie zmienia jednak faktu, że musimy sobie zapewnić również dodatkowe oświetlenie.

Jaka toaletka do makijażu będzie najlepsza?

Przede wszystkim najlepsza toaletka powinna być dostosowana do naszych potrzeb. Pod uwagę musimy jednak wziąć:

- jej wielkość i wysokość (i dostosować je do wnętrza, w którym ją postawimy),

- obecność lub brak lustra (do profesjonalnego makijażu niezbędne będzie duże lustro),

- wbudowane w toaletkę oświetlenie, - dodatkowe szafki i szuflady do przechowywania,

- rodzaj krzesła, które do niej dopasujemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat aranżacji toaletki, przeczytaj tekst na naszym blogu:

- Jak zaaranżować toaletkę w sypialni? 4 pomysły na ten kobiecy mebel

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień