• Nowość
  • Nowy
SZAFKA RTV 160 cm 2D 1P OLCHA
SZAFKA RTV 160 cm 2D 1P OLCHA SZAFKA RTV 160 cm 2D 1P OLCHA SZAFKA RTV 160 cm 2D 1P OLCHA SZAFKA RTV 160 cm 2D 1P OLCHA SZAFKA RTV 160 cm 2D 1P OLCHA

SZAFKA RTV 160 cm 2D 1P OLCHA

347,16 zł
(Brutto)
Ilość
Powiadom mnie
Dostępne

Sposób dostawy Czas realizacji Koszt
DPD Do 20 dni roboczych 0,00 zł
DPD Pobranie Do 20 dni roboczych 10,00 zł
GEIS Do 20 dni roboczych 0,00 zł
GEIS Pobranie Do 20 dni roboczych 10,00 zł
Odbiór osobisty Informacja telefoniczna -
  • Dostawa do 10 dni roboczych
    Dostawa do 10 dni roboczych
    Twój produkt jest produkowany,
a następnie wysyłany
  • 30 dni na zwrot
    30 dni na zwrot
    Masz czas na decyzję>
  • Polska produkcja
    Polska produkcja
    Wspierasz lokalną markę
  • Wiele form płatności
    Wiele form płatności
    Kup teraz, zapłać później

Szafla RTV pod telewizor z tej kolekcji jest bardzo stylowym rozwiązaniem, które bardzo dobrze sprawdza się w salonach i pokojach dziennych o różnej powierzchni. Te szafki RTV idealnie komponują się z innymi elementami wykonanymi z drewna typu olcha. Jest to model laminowany, z trwałymi frontami odpornymi na ścieranie i działanie innych czynników zewnętrznych. Dla większej trwałości stosowane są obrzeża typu ABS.

Szafki RTV idealnie nadają się także pod inne urządzenia takie jak dekoder czy konsola, a dodatkowe pojemne szafki w jej ramach pozwalają na gromadzenie płyt i innych nośników. Szafka ma także dodatkowe atuty, które sprawiają, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem do nowoczesnych wnętrz.

- stabilne nóżki zapewniające stabilność szafki,

- wymiary 160x33x40 cm,

- optymalna waga - 40 kg,

- grubość płyty - 16 mm,

- matowe wykończenie.

Szafka RTV to mebel do samodzielnego montażu. Instrukcja montażu znajduje się w zestawie dostarczanym klientowi. Szafka ma gwarancję do 24 miesięcy.

Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Olcha
Liczba drzwi
2
Liczba półek
4
Szerokość [cm]
160
Głębokość [cm]
40
Typ drzwi
Pełne
Kolor frontów
Olcha
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Liczba paczek
1
Grubość płyty
16 mm
Typ drzwi
Uchylne
Typ mebla
Stojący
OP0LRTVCLP160OLC

Opis

Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Olcha
Liczba drzwi
2
Liczba półek
4
Szerokość [cm]
160
Głębokość [cm]
40
Typ drzwi
Pełne
Kolor frontów
Olcha
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Liczba paczek
1
Grubość płyty
16 mm
Typ drzwi
Uchylne
Typ mebla
Stojący

Specyficzne kody

Inne meble z tej kategorii

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Osoby które kupiły ten produkt oglądały również:

Opinie o sklepie
4.6
Na podstawie 52 opinii
Urszula Kułdosz
tydzień temu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością mebli z Meblowa1. Kupiłam zestaw do salonu (komoda + stolik RTV), wszystko prezentuje się świetnie – minimalistycznie, ale z charakterem. Kolorystyka zgodna ze zdjęciami, materiały porządne, a kontakt ze sklepem bezproblemowy. Dziękuję i na pewno wrócę po coś do sypialni.

Anna Huterańska
2 tygodnie temu

Zamówiłam biurko narożne do pokoju syna – model Norge. Przyszło dobrze zabezpieczone, montaż prosty, wszystko się zgadzało z opisem. Biurko solidne, wygląda bardzo estetycznie, a przede wszystkim funkcjonalne – sporo miejsca do przechowywania. Syn zadowolony, więc ja też ????

Zuzia Wrześniewska
tydzień temu

garderoba sztos!! wkoncu mam porządek w kurtkach i butach ???? szybka wysyłka, łatwo sie skręcało. polecam jak ktos szuka czegos ladnego i praktycznego

Filip Stasiak
3 miesiące temu

Zamówiłem szafkę – wszystko przebiegło sprawnie, a mebel wygląda naprawdę stylowo. Co ważne, elementy były dobrze opisane i montaż był prosty nawet bez doświadczenia.

Aleksandra Dworczyńska
3 miesiące temu

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Biurko przyszło solidnie zapakowane, wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach. Montaż bezproblemowy, wszystko pasowało idealnie. Świetny kontakt ze sklepem – szybka odpowiedź na moje pytania. Na pewno wrócę po więcej!