• Nowość
  • Nowy
REGAŁ R 60 cm CLP 1 SZUFLADA 4 PÓŁKI BIAŁY / GRAFIT POŁYSK
REGAŁ R 60 cm CLP 1 SZUFLADA 4 PÓŁKI BIAŁY / GRAFIT POŁYSK REGAŁ R 60 cm CLP 1 SZUFLADA 4 PÓŁKI BIAŁY / GRAFIT POŁYSK REGAŁ R 60 cm CLP 1 SZUFLADA 4 PÓŁKI BIAŁY / GRAFIT POŁYSK REGAŁ R 60 cm CLP 1 SZUFLADA 4 PÓŁKI BIAŁY / GRAFIT POŁYSK

REGAŁ R 60 cm CLP 1 SZUFLADA 4 PÓŁKI BIAŁY / GRAFIT POŁYSK

495,94 zł
(Brutto)
Ilość
Powiadom mnie
Dostępne

Sposób dostawy Czas realizacji Koszt
DPD Do 20 dni roboczych 90,00 zł
Odbiór osobisty Informacja telefoniczna -
  • Dostawa do 10 dni roboczych
    Dostawa do 10 dni roboczych
    Twój produkt jest produkowany,
a następnie wysyłany
  • 30 dni na zwrot
    30 dni na zwrot
    Masz czas na decyzję>
  • Polska produkcja
    Polska produkcja
    Wspierasz lokalną markę

Funkcjonalny rozmiar i dobrze rozplanowana konstrukcja cechuje regał biały z szufladą na dole z grafitowym frontem oraz czterema półkami na książki lub dokumenty. Modne, minimalistyczne połączenie bieli i grafitu wykonane z płyt laminowanych na wysoki połysk powodują, że regał będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia biurowego lub w przestrzeniach prywatnych. Płyta laminowana produkcji firmy Kronospan o podwyższonej odporności na ścieranie, a także krawędzie oklejone obrzeżem ABS zapobiegającym uszkodzeniom dają gwarancję, że mebel będzie trwały i nawet przy intensywnym użytkowaniu nie ulegnie szybko zniszczeniu. Półki, które można montować na różnych wysokościach pozwalają na przechowywanie książek i dokumentacji o różnych, nawet nietypowych formatach. Klasyczny projekt regału z szufladą i półkami umożliwia natomiast dopasowanie go do wnętrz urządzonych w bardzo zróżnicowanych stylach: od nowoczesnych wnętrz inspirowanych skandynawskim designem, po bardziej klasyczne pomieszczenia.

- Regał wykonany z płyty laminowanej kronospan 16mm odpornej na ścieranie

- Fronty wykonane z płyty akrylowej mdf pokrytej akrylem - najwyższy standard połysku na rynku.

- Półki można montować według własnej konfiguracji, 3 otwory montażowe na wysokości półki

- Szuflada porusza się na metalowych prowadnicach rolkowych z blokadą wysuwu

- Krawędzie oklejone obrzeżem ABS zapewniającym wysoką ochronę na uszkodzenia

- Regał do samodzielnego montażu

- Instrukcja w dostawie

- Gwarancja 24 miesiące

Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Grafit połysk
Kolor
Biały
Liczba szuflad
1
Liczba półek
4
Szerokość [cm]
60
Głębokość [cm]
35
Kolor frontów
Grafit
Głębokość szuflady
30,5 cm
Szerokość szuflady
51
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Liczba paczek
2
Dodatkowa funkcjonalność
blokada szuflad
Grubość płyty
16 mm
Typ mebla
Stojący
RP0PREGBIAPOLGRA002

Opis

Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Grafit połysk
Kolor
Biały
Liczba szuflad
1
Liczba półek
4
Szerokość [cm]
60
Głębokość [cm]
35
Kolor frontów
Grafit
Głębokość szuflady
30,5 cm
Szerokość szuflady
51
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Liczba paczek
2
Dodatkowa funkcjonalność
blokada szuflad
Grubość płyty
16 mm
Typ mebla
Stojący

Specyficzne kody

Inne meble z tej kategorii

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Osoby które kupiły ten produkt oglądały również:

Opinie o sklepie
4.6
Na podstawie 52 opinii
Urszula Kułdosz
miesiąc temu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością mebli z Meblowa1. Kupiłam zestaw do salonu (komoda + stolik RTV), wszystko prezentuje się świetnie – minimalistycznie, ale z charakterem. Kolorystyka zgodna ze zdjęciami, materiały porządne, a kontakt ze sklepem bezproblemowy. Dziękuję i na pewno wrócę po coś do sypialni.

Anna Huterańska
miesiąc temu

Zamówiłam biurko narożne do pokoju syna – model Norge. Przyszło dobrze zabezpieczone, montaż prosty, wszystko się zgadzało z opisem. Biurko solidne, wygląda bardzo estetycznie, a przede wszystkim funkcjonalne – sporo miejsca do przechowywania. Syn zadowolony, więc ja też ????

Filip Stasiak
3 miesiące temu

Zamówiłem szafkę – wszystko przebiegło sprawnie, a mebel wygląda naprawdę stylowo. Co ważne, elementy były dobrze opisane i montaż był prosty nawet bez doświadczenia.

Aleksandra Dworczyńska
4 miesiące temu

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Biurko przyszło solidnie zapakowane, wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach. Montaż bezproblemowy, wszystko pasowało idealnie. Świetny kontakt ze sklepem – szybka odpowiedź na moje pytania. Na pewno wrócę po więcej!

Zuzia Wrześniewska
miesiąc temu

garderoba sztos!! wkoncu mam porządek w kurtkach i butach ???? szybka wysyłka, łatwo sie skręcało. polecam jak ktos szuka czegos ladnego i praktycznego