- Nowość
- Nowy
Nadstawka na szafę S 90 cm - wenge - 2 drzwi
-
Dostawa do 10 dni roboczychTwój produkt jest produkowany, a następnie wysyłany -
30 dni na zwrotMasz czas na decyzję> -
Polska produkcjaWspierasz lokalną markę
Opis
Nadstawka na szafę to idealny pomysł, aby zyskać dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Można w niej umieścić ubrania, tekstylia, zabawki czy inne przedmioty. Ważne, aby była ona solidna i elegancka. Warunki te spełnia nadstawka na szafkę S 90 cm w kolorze wenge i dwoma drzwiami z naszej oferty.

Nadstawka S posiada wiele zalet, które warto poznać:
- trwałość - została wykonana z płyty laminowanej odpornej na ścieranie,
- pojemność - wewnątrz drzwiczek znajduje się jedna półka,
- odporność - krawędzie zostały oklejone obrzeżem ABS co zapewnia wysoką ochronę na uszkodzenia,
- elegancja - nadstawka została starannie wykonana w kolorystyce wenge,
- funkcjonalność - mebel pomaga zachować jest porządek w pomieszczeniu,
- atrakcyjna cena,
- gwarancja - okres 24 miesięcy.
Nadstawki na szafę to dobry pomysł, aby zyskać dodatkowe miejsce na ubrania. Osoby, które liczą na dobrą jakość mebla, a zarazem nie chcą przepłacać, mogą sięgnąć po nadstawkę S wenge z naszej oferty. Służy ona do samodzielnego montażu, w czym pomaga instrukcja dołączona do zamówienia.
Specyfikacja
- Materiał
- Płyta laminowana
- Kolor
- Wenge
- Liczba drzwi
- 2
- Liczba półek
- 2
- Szerokość [cm]
- 90
- Głębokość [cm]
- 51
- Typ drzwi
- Pełne
- Kolor frontów
- Wenge
- Montaż
- meble do samodzielnego montażu
- Liczba paczek
- 1
- Dodatkowa funkcjonalność
- nadstawka na szafę
- Grubość płyty
- 16 mm
- Typ drzwi
- Uchylne
- Typ mebla
- Stojący
Opis
- Materiał
- Płyta laminowana
- Kolor
- Wenge
- Liczba drzwi
- 2
- Liczba półek
- 2
- Szerokość [cm]
- 90
- Głębokość [cm]
- 51
- Typ drzwi
- Pełne
- Kolor frontów
- Wenge
- Montaż
- meble do samodzielnego montażu
- Liczba paczek
- 1
- Dodatkowa funkcjonalność
- nadstawka na szafę
- Grubość płyty
- 16 mm
- Typ drzwi
- Uchylne
- Typ mebla
- Stojący
Specyficzne kody
Inne meble z tej kategorii
(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)
SZAFA STAR S 60 cm 2 DRZWI 2 SZUFLADY PK BIAŁA / CZARNY POŁYSK
Osoby które kupiły ten produkt oglądały również:
Zamówiłam biurko narożne do pokoju syna – model Norge. Przyszło dobrze zabezpieczone, montaż prosty, wszystko się zgadzało z opisem. Biurko solidne, wygląda bardzo estetycznie, a przede wszystkim funkcjonalne – sporo miejsca do przechowywania. Syn zadowolony, więc ja też ????
garderoba sztos!! wkoncu mam porządek w kurtkach i butach ???? szybka wysyłka, łatwo sie skręcało. polecam jak ktos szuka czegos ladnego i praktycznego
Zamówiłem szafkę – wszystko przebiegło sprawnie, a mebel wygląda naprawdę stylowo. Co ważne, elementy były dobrze opisane i montaż był prosty nawet bez doświadczenia.
Zamówiłem w Meblowa1 biurko dla dziecka z odbiorem osobistym. Zlecenie po otrzymaniu telefonicznej informacji odnośnie produktu złożone zostalo mailowo we wtorek. Również we wtorek informacja zwrotna ze biurko będzie gotowe do 5dni roboczych. Środa informacja ze biurko jest gotowe do odbioru. Dziś tj Piątek odebrałem biurko, pomoc pracownika przy załadunku. Biurko bardzo łatwe w montażu, czytelna zrozumiała instrukcja, elementy dobrze dopasowane do siebie ,brak jakichkolwiek uszkodzeń powstałych przy produkcji. Całe biurko prezentuje się rewelacyjnie, córka zadowolona. Wszystko od kontaktu, obsługi i samego mebla na wysokim poziomie.







Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością mebli z Meblowa1. Kupiłam zestaw do salonu (komoda + stolik RTV), wszystko prezentuje się świetnie – minimalistycznie, ale z charakterem. Kolorystyka zgodna ze zdjęciami, materiały porządne, a kontakt ze sklepem bezproblemowy. Dziękuję i na pewno wrócę po coś do sypialni.