- Nowość
- Nowy
KOMODA K 60 cm 4 SZUFLADY PK SONOMA / BIAŁA
-
Dostawa do 10 dni roboczychTwój produkt jest produkowany, a następnie wysyłany
-
30 dni na zwrotMasz czas na decyzję>
-
Polska produkcjaWspierasz lokalną markę
-
Wiele form płatnościKup teraz, zapłać później
Opis
Proste bryły, solidna konstrukcja oraz ponadczasowy design - takimi właśnie cechami powinny charakteryzować się idealne meble do salonu. Wśród przygotowanych przez nas propozycji każdy klient, bez względu na preferowany styl oraz różnorodność aranżowanych pomieszczeń, znajdzie mebel odpowiedni dla siebie. Komody, które oferujemy, to produkty odznaczające się bardzo dobrą jakością, a przykładem tego może być komoda K60 - idealna do niewielkich pomieszczeń, stanowiąca ciekawe połączenie dwóch najmodniejszych kolorów, jakimi są nieśmiertelnie piękna biel oraz wyjątkowo praktyczny dąb sonoma. Komoda została wyposażona w cztery szuflady, w których bez problemu zmieści się wiele niezbędnych na danej przestrzeni artykułów. Meble, które posiadamy w sprzedaży, dostępne są w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zakupu.
- Komoda wykonana z płyty laminowanej odpornej na ścieranie
- Fronty szuflad wykonane z płyty laminowanej
- Szuflady poruszają się na metalowych prowadnicach rolkowych
- Krawędzie oklejone obrzeżem ABS zapewniającym wysoką ochronę na uszkodzenia
- Komoda do samodzielnego montażu
- Instrukcja w dostawie
- Gwarancja 24 miesiące
Specyfikacja
- Materiał
- Płyta laminowana
- Kolor
- Biały
- Kolor
- Dąb Sonoma
- Liczba szuflad
- 4
- Szerokość [cm]
- 60
- Głębokość [cm]
- 40
- Kolor frontów
- biały
- Głębokość szuflady
- 34 cm
- Szerokość szuflady
- 51
- Montaż
- meble do samodzielnego montażu
- Liczba paczek
- 1
- Dodatkowa funkcjonalność
- blokada szuflad
- Grubość płyty
- 16 mm
- Typ mebla
- Stojący
Opis
- Materiał
- Płyta laminowana
- Kolor
- Biały
- Kolor
- Dąb Sonoma
- Liczba szuflad
- 4
- Szerokość [cm]
- 60
- Głębokość [cm]
- 40
- Kolor frontów
- biały
- Głębokość szuflady
- 34 cm
- Szerokość szuflady
- 51
- Montaż
- meble do samodzielnego montażu
- Liczba paczek
- 1
- Dodatkowa funkcjonalność
- blokada szuflad
- Grubość płyty
- 16 mm
- Typ mebla
- Stojący
Specyficzne kody
Inne meble z tej kategorii
(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)
Osoby które kupiły ten produkt oglądały również:
Zamówiłam biurko narożne do pokoju syna – model Norge. Przyszło dobrze zabezpieczone, montaż prosty, wszystko się zgadzało z opisem. Biurko solidne, wygląda bardzo estetycznie, a przede wszystkim funkcjonalne – sporo miejsca do przechowywania. Syn zadowolony, więc ja też ????
garderoba sztos!! wkoncu mam porządek w kurtkach i butach ???? szybka wysyłka, łatwo sie skręcało. polecam jak ktos szuka czegos ladnego i praktycznego
Zamówiłem szafkę – wszystko przebiegło sprawnie, a mebel wygląda naprawdę stylowo. Co ważne, elementy były dobrze opisane i montaż był prosty nawet bez doświadczenia.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Biurko przyszło solidnie zapakowane, wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach. Montaż bezproblemowy, wszystko pasowało idealnie. Świetny kontakt ze sklepem – szybka odpowiedź na moje pytania. Na pewno wrócę po więcej!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością mebli z Meblowa1. Kupiłam zestaw do salonu (komoda + stolik RTV), wszystko prezentuje się świetnie – minimalistycznie, ale z charakterem. Kolorystyka zgodna ze zdjęciami, materiały porządne, a kontakt ze sklepem bezproblemowy. Dziękuję i na pewno wrócę po coś do sypialni.