• Nowość
  • Nowy
KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA
KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA

KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD PK BIAŁA

527,84 zł
(Brutto)
Ilość
Powiadom mnie
Dostępne

Sposób dostawy Czas realizacji Koszt
DPD Do 20 dni roboczych 54,00 zł
Odbiór osobisty Informacja telefoniczna -
  • Dostawa do 10 dni roboczych
    Dostawa do 10 dni roboczych
    Twój produkt jest produkowany,
a następnie wysyłany
  • 30 dni na zwrot
    30 dni na zwrot
    Masz czas na decyzję>
  • Polska produkcja
    Polska produkcja
    Wspierasz lokalną markę

KOMODA K140 6 SZUFLAD to mebel prosty i minimalistyczny w formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o nowoczesnym i skandynawskim wystroju, gdzie królują jasne barwy. Ten biały mebel idealnie nadaje się do salonu, sypialni, przedpokoju, a także gabinetu czy biura. Jego wysokość to 77 cm, długość wynosi 140 cm, a głębokość 40 cm.

Materiałem, z którego komoda została wykonana to odporna na ścieranie płyta laminowana o grubości 16 mm. Jej krawędzie zostały oklejone obrzeżem ABS, co czyni je odpornymi na uszkodzenia. Wyposażona jest w sześć szuflad. Każda z nich porusza się na metalowych prowadnicach kulkowych - mechanizm ten działa gładko i bez zarzutu.

Komoda służy do samodzielnego montażu. Do każdego zamówienia dołączona jest czytelna instrukcja, dzięki czemu montaż przebiega szybko i bez problemu. Ten wyjątkowy mebel dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Jest bardzo trwały i odporny na niszczące czynniki, dzięki czemu jego zakup jest inwestycją na lata. Mimo to, zapewniamy okres gwarancyjni trwający aż 24 miesiące. Komoda K1540 to mebel prosty w formie i funkcjonalny, a co za tym idzie - uniwersalny. Z pewnością w 100 procent spełni swoje zadanie, pozwalając odpowiednio posegregować i przetrzymywać różne przedmioty, dokumenty i rzeczy.

- Komoda wykonana z płyty laminowanej odpornej na ścieranie
- Fronty szuflad wykonane z płyty laminowanej
- Szuflady poruszają się na metalowych prowadnicach kulkowych
- Krawędzie oklejone obrzeżem ABS zapewniającym wysoką ochronę na uszkodzenia
- Komoda do samodzielnego montażu
- Instrukcja w dostawie
- Gwarancja 24 miesiące

Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Biały
Liczba szuflad
6
Szerokość [cm]
138
Głębokość [cm]
40
Kolor frontów
biały
Głębokość szuflady
34 cm
Szerokość szuflady
60
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Liczba paczek
2
Dodatkowa funkcjonalność
blokada szuflad
Grubość płyty
16 mm
Typ mebla
Stojący
KOMMK1406SZWEISSPK

Opis

Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Biały
Liczba szuflad
6
Szerokość [cm]
138
Głębokość [cm]
40
Kolor frontów
biały
Głębokość szuflady
34 cm
Szerokość szuflady
60
Montaż
meble do samodzielnego montażu
Liczba paczek
2
Dodatkowa funkcjonalność
blokada szuflad
Grubość płyty
16 mm
Typ mebla
Stojący

Specyficzne kody

Inne meble z tej kategorii

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Osoby które kupiły ten produkt oglądały również:

Opinie o sklepie
4.6
Na podstawie 51 opinii
Urszula Kułdosz
5 miesięcy temu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością mebli z Meblowa1. Kupiłam zestaw do salonu (komoda + stolik RTV), wszystko prezentuje się świetnie – minimalistycznie, ale z charakterem. Kolorystyka zgodna ze zdjęciami, materiały porządne, a kontakt ze sklepem bezproblemowy. Dziękuję i na pewno wrócę po coś do sypialni.

Anna Huterańska
5 miesięcy temu

Zamówiłam biurko narożne do pokoju syna – model Norge. Przyszło dobrze zabezpieczone, montaż prosty, wszystko się zgadzało z opisem. Biurko solidne, wygląda bardzo estetycznie, a przede wszystkim funkcjonalne – sporo miejsca do przechowywania. Syn zadowolony, więc ja też ????

Ruk Sak
rok temu

Zamówiłem w Meblowa1 biurko dla dziecka z odbiorem osobistym. Zlecenie po otrzymaniu telefonicznej informacji odnośnie produktu złożone zostalo mailowo we wtorek. Również we wtorek informacja zwrotna ze biurko będzie gotowe do 5dni roboczych. Środa informacja ze biurko jest gotowe do odbioru. Dziś tj Piątek odebrałem biurko, pomoc pracownika przy załadunku. Biurko bardzo łatwe w montażu, czytelna zrozumiała instrukcja, elementy dobrze dopasowane do siebie ,brak jakichkolwiek uszkodzeń powstałych przy produkcji. Całe biurko prezentuje się rewelacyjnie, córka zadowolona. Wszystko od kontaktu, obsługi i samego mebla na wysokim poziomie.

Tomasz Kotyza
5 miesięcy temu

Szafka dobrze wykonana, prosta w montażu. Pasuje do przedpokoju idealnie. Wysyłka szybka. Polecam!

Zuzia Wrześniewska
5 miesięcy temu

garderoba sztos!! wkoncu mam porządek w kurtkach i butach ???? szybka wysyłka, łatwo sie skręcało. polecam jak ktos szuka czegos ladnego i praktycznego